Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet azon változtatni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azon változtatni, hogy ne élvezzek el 5perc alatt?

Figyelt kérdés

Volt nállam egy csaj... 2-3perc után orgazmusa lett, és én valahogy 5perc után elélveztem...

Másnap meséli egy barátnőm akivel elment bulizni, miután végeztünk, hogy lehordott neki, hogy mennyire szar voltam az ágyban, és csak 2percig bírtam...

Egyrészt hamarabb elment mint én, szóval ha én 2percig bírnám, akkor ő csak 1percig...

Na de lényegtelen..

A lényeg, hogy tisztában vagyok azzal, hogy nem bírom tul sokáig..., ha ki verem magamnak, akkoris 4-5perc... gyors tempóval megszakítások nélkül...

És tudom mi kell egy rossz szexhez (elméletileg) kicsi szerszám, vagy gyors tüzelés..

Nos kicsinek nem kicsi a szerszámom... viszont 5perc az úgy gondolom elég karcsú...

Ezért érdekelne, hogy tudok e ezen változtatni, úgy, hogy ne kelljen gyogyszerekhez vagy bármi féle szerekhez folyamodjak.


Szóval tudom ezt fejleszteni valahogy?


2021. szept. 22. 09:59
1 2
 1/17 Lazy Lover ***** válasza:
78%
Lehet fejleszteni minden agyban dől el
2021. szept. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mégis hogyan?
2021. szept. 22. 10:06
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát alapból már évek óta úgy kéne maszturbálnod hogy húzod minél tovább az ejakulációt.

Egyébként akkor valószínűleg valamit félreértettél és nem ment el a csaj.

2021. szept. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Azt bírom hogy konkrétumot soha senki nem ír, csak azt hogy persze lehet. De ha visszakérdezel akkor nincs válasz. :D
2021. szept. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

3-as, még utána beszélgettünk a szex témárol a csajjal...

Rá kérdeztem, hogy "tényleg vannak akik megjátszák az orgazmust?"

Mondta, hogy "igen vannak, akik azért megjátszák, hogy jobban érezd magad"

Erre én, "te is megjátszottad"

Erre annyit mondott, hogy "nem"

Azért meg kérdeztem, hogy "ezt csak azért mondod, hogy jobban érezzem magam?"

Erre ő komolyan mondta, hogy "nem"


Azóta nem beszélek a csajjal, full ignorált az életéből...

2021. szept. 22. 10:09
 6/17 A kérdező kommentje:
Más témábol kifolyólag ignorált
2021. szept. 22. 10:10
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

#5

Figyelj, akármennyire is azt mondta hogy tényleg elment, hazudik. Ha elment volna akkor minek panaszkodott volna hogy kevés ideig bírod??

2021. szept. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#7 Na pont ez a kérdés...

Mert énis láttam rajta, hogy elment... vannak erre aprób jelek... ezért nem értem, és ha egyszer találkozok még vele, akkor számon fogom kérni...

2021. szept. 22. 10:15
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem ment el. Csak megjatszotta es azert mondta, hogy igen, mert nem akart megbantani.

No vagyok, tudom mirol beszelek.

A rossz szexhez meg nem kis farok kell…

2021. szept. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Oké, akkor térjünk vissza a fő témához.

Mit kell tennem, hogy tovább bírjam?

Ha kiverést elhúzom, akkor idővel rá fogok állni arra, hogy szex közben is tovább bírjam? Még gyors tempóban is?

2021. szept. 22. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!