Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátnőm azt mondja, hogy velem akar maradni és hosszútávon terv velem, de közben ki szeretné még élni magát?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, 1 éve költöztünk össze, 22 és 25 évesek vagyunk. A barátnőm elég furcsán azzal állt elő pár hete, hogy szeret és velem akar lenni, de mivel én voltam neki az első komoly kapcsolata, ezért még szeretne "egy éjszakás kalandot" mielőtt mi összeházasodnánk meg hasonlók.


Én még lehet hogy bele is mennék de nem tudom hogy valóban komolyan vehetem-e így a kapcsolatot.



2021. szept. 23. 11:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Végülis csak legálisan szeretne megcsalni 🤷🏼‍♂️
2021. szept. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Ha szeret, meg veled akar lenni, akkor nincs de.
2021. szept. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%
Nyitott kapcsolat
2021. szept. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
39%

Bullshit, amit a többiek írnak, álomvilágban élnek.


A szeretet/szerelem és a szexuális vágy két külön dolog. Az elején a kettő együtt jár, de idővel ez elválhat.


Próbáljátok meg a nyitott kapcsolatot. Mi 2,5 éve nyitottunk (9 év után) és a legjobb döntés volt. Legyenek neked is kalandjaid és hagyd, hogy ő is élvezze az életet.


Ameddig megvan a közös tisztelet, szeretitek egymást és van vágy is köztetek, addig nincs para. Ha már valamelyik fél nem vágyik a másikra csak a 3. személyre, akkor meg el kell gondolkodni, hogy akarjátok-e még folytatni.


De addig éljetek és ne feszengjetek azért, mert "az a szokás".

2021. szept. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 kisördög1 ***** válasza:
78%
Értékeld hogy őszinte és nem mögötted csinálja. Ha nem vagy önző és el tudod fogadni akkor engedd vagy kérd hogy veled együtt (3asban), ha nem akkor idő kérdése hogy szétmenjetek, mert ezentúl bárhova megy nélküled azon fogsz rágódni, hogy épp megcsal, bizalmatlan leszel és gyanakvó ami megmérgezi a kpcs-ot.
2021. szept. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
98%
Nálam nem férne bele...🤔
2021. szept. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
18 éves korom óta a férjemmel vagyok, vele éltem és élem meg minden vágyamat. Szerintem ha igazán szeretne, nem mondana ilyet.
2021. szept. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem a nyitott kapcsolat nem egészséges dolog. Az milyen már, hogy van egy párod, de azért másokkal jársz össze dugni. Elég retek dolog.


A kérdésre válaszolva: ő sajna nem egy olyan személyiség aki fiatalon akar házasodni. Hisz megmondta, hogy még élni akar. Nem akarja elkötelezni magát. Ezzel csak az a gáz, hogyha engeded, hogy félrekúrjon akkor lehet talál majd egy olyat aki jobban bejön neki mint te. Az ilyennek sosincs jó vége. Fájdalmas lesz, de szerintem szakíts vele.

2021. szept. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
Kuka.
2021. szept. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem ha tényleg olyan különleges a kapcsolatotok, snnyira összeilletek és hosszútávon működhet, akkor érdemes elengedni kicsit a másikat. Egyetértek az 5ös válaszolóval. Nayon korrekt, hogy el merte mondani neked és úgymond enegedélyt kért. Ez becsülendő.

Figyelj szerintem az egyéjszakások szinte mindig szarul sikerülnek:D úgyhogy simán lehet, hogy elmegy 1-2 alkalommal és rájön, hogy veled mennyivel jobb és milyen szerencsés (nem csak a szex miatt, hanem hogy el is engedted) és utána soha többet nem fordul meg a fejében, hogy elhagyjon. Ha meg arra jön rá, hogy még többet akar kalandozni, mással jobb stb akkor az is jó neked, mert hamar szakítotok, nem éveket pazarolsz el rá, hanem gyorsan le lehet akkor zárni a dolgot.

Az itteni válaszolók annyira álszentek és naívak, jönnek azzal hogy máglyán égessük el a csajt, de gondoljunk már bele mi a valóság... A legtöbb ember egy hazug gerinctelen alak és megcsalja a párját, titkolózik és úgy baszik félre. Most akkor sz sokkal jobb? Ők a jó emberek, hiszen nem mondták a párjuknak azt, hogy szeretnének mással szexelni? De jó fejek, hogy nem bántották meg a másikat ezzel és inkább titokban dugnak félre nem?:D milyen példamutató férjek/feleségek ezek. Hagyjuk már. 10/9 ember félrebaszik. Ha te találsz olyat, aki mer őszinte lenni és gerince van, akkor hidd el te még a szerencsések közé tartozol.

N

2021. szept. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!