Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, taszítónak találjátok-e,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, taszítónak találjátok-e, ha egy lány kifejezeten szereti az ánuszt/popsit?

Figyelt kérdés
Az tény, hogy a legtöbb esetben a fiúk részéről a lányok felé ez okés, de az lenne a kérdésem, hogy ez fordítva is okés-e? Ez inkább ilyen fètis szerű dolog lehet. De szinte mindent értve ez alatt ami fenékkel kapcsolatos, masszázs, fehérneműk, fenekelés, rimming és hát talán ez a legmegosztóbb, de ez is hozzátartozik, a pegging😅 de persze minden csak megegyezés alapján. Vannak ezzel kapcsolatos vágyaim amik talán furán hangzanak, vagyis szerintem fura, mert barátnőim közt nem igazán témák ezek, vagy csak túl intim, amit nem hinnék így barátnők között. De elég régóta fogalkoztat már ez a téma igazából, kicsit beteges azt aláírom😅 próbáltam már "leszokni" erről de sajnos nem tudok, például nem tudom megállni sokszor, hogy ne forduljak egy-egy fiú után az úton akármennyire is nem akarom, és ne gondoljak bizonyos dolgokra. Szóval az érdekelne így nagyjából kifejtve, hogy egy lány részéről ez mennyire lennentaszító egy fiú szemében, vagy ki, hogy fogadná ezt?

2021. szept. 26. 01:48
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kifejezetten tetszik, és szeretem, ha egy nő nyalja(ná) a fenekem. Természetesen én sem maradok adósa!
2023. jan. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!