Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak! Szedtetek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Szedtetek már fel nőt valamilyen hazugsággal?

Figyelt kérdés
Ha igen, mit kamuztatok be? A végén elmondtátok vagy kiderült magától az igazság?

2021. szept. 26. 18:02
1 2
 1/16 eznemlényeges ***** válasza:
97%
Én nem, nem találom etikusnak, hogy felszedjek egy nőt bármilyen hazugsággal.
2021. szept. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Én régen még bulis korszakomban ha jól beittam, mindig úgy mutatkoztam be, hogy Oliver Queen vagyok, Starling City megmentője, rá voltam kattanva a Zöld Íjász sorozatra, meg egyik haverom mindig basztatott vele, hogy hasonlítok rá. XD Hiszed, nem hiszed annyira röhögtek rajta a csajok, hogy egy szimpatikus húzás volt elsőre, és elindult egy beszélgetés, nem egy futó kalandom indult így, bár nem tudom ez mennyire számít hazugságnak. 😅
2021. szept. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

3-as!


Ez nem igazán hazugság :D

2021. szept. 26. 18:10
 4/16 anonim ***** válasza:
15%

Igen.

Azt hazudtam, hogy jól néz ki, pedig nem is!

És elhitte!

Éjszaka az enyém lett.

2021. szept. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

Igen...volt egy lány aki nagyon tetszett.Törpesünt akart nagyon.Rá volt totál kattanva a témára...azt hazudtam hogy nekem volt,csak odaadtam a rokonságba egy kisgyereknek.

Sose volt sünöm,és semmit nem tudtam a gondozásukról...de ezzel felkeltettem a figyelmét a csajnak,szóba állt velem,én közben a netről sokat megtudtam a sünik gondozásáról...és sokat beszélgettünk,randizgattunk is.És össze is jöttünk :) Talán fél évig alkottunk egy párt...sose derült ki hogy kamuztam.

Annyi haszna volt amellett hogy összejött a csajjal az ügy,hogy megismertem a süniket :D Tanultam róluk sokat :)

2021. szept. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
6-os, szerintem értékelte volna a lány, ha elmondod, hogy sosem volt sünid, csak a kedvéért ezt kamuztad. És mostanra képes lennél sünt is nevelni! Szerintem ez aranyos sztori :D
2021. szept. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
A barátnőmnek azt hazudtam, hogy nem vagyok szűz. Vagyis hát igazából ő sodort ebbe a helyzetbe, mert valamiért azt hitte rólam mindenki, mekkora nőcsábász vagyok, pedig sose kérkedtem semmiféle teljesítményemmel, vagy hogy akárki is meglett volna, vagy ilyesmi, de ő is ezt hitte. Én mondtam párszor, hogy szűz vagyok, de röhögött mindig, mert amúgy is elég bóka egy ember vagyok, hogy ne hülyéskedjek már. Igazából csak tartogatni akartam magam “az igazinak” mindig is. Végül már addig ment a dolog, hogy nem mertem neki komolyan megmondani, hogy amúgy tényleg szűz vagyok helo, így kitaláltam sztorikat, hogy hogy vesztettem el a szüzességem, meg ilyenek, ahogy kérdezgetett. Végül a szexig is eljutottunk, itt sem tűnt fel neki semmi, pedig azt hittem elsőre lebukok, de elég jól sikerült hála istennek. Aztán már egy jó éve biztos együtt voltunk, mikor komolyra fordítva elmondtam neki, hogy én tényleg senkivel nem voltam soha rajta kívül. Először kiakadt, aztán lenyugodott, megbeszéltük, pedig tényleg próbáltam közölni vele ismerkedés alatt is, de igazából szerintem mai napig nem hiszi el ezt nekem igazán.
2021. szept. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem! Én eddig még mindig korrekt módon viselkedtem, udvaroltam! Bár lehetséges, hogy a mai világban ez már maradinak számít!
2021. szept. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

7-es!


Inkább azt értékelte volna, ha vett volna egy sünt.

2021. szept. 26. 19:06
 10/16 A kérdező kommentje:

8-as!


Sok mindenkinek ismerős lehet a sztorid. Meg az is, hogy szűz létedre nőcsábásznak néznek. De végül is te őszinte voltál az elején, mert bevallottad a dolgot.

2021. szept. 26. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!