Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell állandóan kelten...

Miért kell állandóan kelten ia feszkót és mindenféle hazugsággal teleszemetelni a covidról a facét?

Figyelt kérdés

Annyiszor olvastam, hogy jajj be vagyok zárva, meg szegény gyerekek, elveszik a gyeerkkorukat, nem mehetnek sehova, be vannak zárva egész nap. tönkremegy a felhőtlen gyerekkoruk.


EZ HAZUGSÁG!


Hova vagyunk bezárva? 17 vagyok, gimis, érdekes én nem vagyok bezárva. Amióta meleg idő van kijárunk bringázni, vagy lemegyünk a dunapartra. Vácon lakunk itt is járunk suliba (a suli van itt, otthon tanulunk mielőtt valaki belekötne) ÉLÜNK! Boldogok vagyunk és élünk, senki nem vesz el tőlünk semmit. Felhőtlen a gyerekkorunk. Nem megyünk bulizni. Na és? lehet anélkül is élni. Oda megyünk ahova akarunk, senki nem mondta, hogy nem lehet. Edzés is van, kajakozni jár a fél osztály, én fociedzésre járok meg kondizni! Sehol sem állt meg az élet! Egyedül suli nincs. Délelőtt órák vannak, 14-kor vége, és mars ki a szabadba! Megyünk edzésre a szabadba, utána megyünk bandázni.



Miért kell ezt csinálni? Ezrével jönnek a dühítő meg szomorú fejecskék. Mert milyen rossz a gyerekeknek. Hol rossz? monja már meg valaki? Ezeket komoylan már tényleg el kéne vinni megnevelgetni, mert ezek keltik a feszküt az egész országban. Megeszik az olvasók, hogy mennyire rossz, aztán a valóság meg az, hogy mindenki ugyanúgy él ahogy eddig. Nyílván rengeteg embernek rossz, emrt pont azok a szolgáltatások maradnak ki amiknek él, de a GYEREKEK? Pont ők azok akikre ezek nem vonatkoznak! Annyira utálom már, hogy ezen élik ki magukat, ezen szereznek sok követőt, hogy ilyen álszent hazugságokat írkálnak, amiket majd több ezer idióta bevesz és támogatja.


Van két kistesóm. Két fiú, egyik 12 éves másik 8. Jééé ők is elmennek az utcára focizni a barátaikkal, Ők is elmennek bringázni. Az idősebbik tesóm judo edzésre jár. Amióta nem elhetnek teremben megtartják a focipályán.

Hova vannak bezárva, meg milyen gyerekkort vesznek el tőlük??

Hogy van képe bárkinek azt mondani, hogy nincs iskola, tehát a gyerekek be vannak zárva? Hogy? mondja már meg nekem valaki.



A másik meg, hogy távoli ismerősök rokonok írnak nekem messengeren, hogy hogy bírom a bezártságot, meg az állandó gép előtt ülést. Egyszer nagyon kiakadtam valakinek, megmondtam neki, hogy k*rvára felejtse el ezeket a borzasztó népellenes barmokat akik ezeket a hazugságoakt terjesztik, mert nem vagyok bezárva. Otthon tanulunk, oké, de azon kívül oda megyünk ahova akarunk!


2021. ápr. 2. 03:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
44%

Ezt én se értem


Februárban kezdődött el

Március április májusban kirándultam, sétáltam, bicikliztem, jókat ettünk mert nyitva volt minden egészen októberig


Július augusztusban minden hétvégét a Balatonon töltöttem


Szeptember október ugyan úgy jártam sminkeshez, fodrászhoz, műkörmöshöz, plázákba, kint ittuk a kv a teraszos étteremnél,eljártunk sétálni

Átmentem a barátnőimhez


Októbertől van ez az elviteles dolog,de attól még van és működik


Március óta vannak bezárva a kozmetikumok


Szóval én sem értem ki miért rinyál


Persze ezeket mind kellő figyelemmel tettem,mindig volt rajtam maszk,kezfertotlenito,és én figyeltem a távolságra is

2021. ápr. 2. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
31%

Sokan rinyálnak,hogy jaj fodrász vagyok,jajj szakács vagyok mi lesz így Velem mit csináljak most,elvesztettem a munkám, és fizetni kell a hitelt



Ő létezik egy olyan, hogy profession.hu 1000+1000 állással.


Elhiszem,hogy könnyebb panaszkodni, síránkozni mint megfogni magad és akár elmenni egy árufeltöltőnek, benzinkutasnak,vagy futárnak


Nagyon jó fizető állásom volt nettó 390,kirúgtak a vírus miatt,mit csináltam kerestem egy másikat lehet,hogy szaros minimálbérért 140 nettó,de van csinálom,és nem kifogásokat keresek

2021. ápr. 2. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%
Én csak a saját példámat tudom leírni. Én táncolok gyerekkorom óta de most egyáltalán nincs megtartva az edzés. Osztálytársakkal amúgy sem volt túl jó a kapcsolatom, néha kimegyünk valamit csinálni de most nagyon nincs mit. Oké hogy kimegyünk a friss levegőre de ott max beszélgetni tudunk. Hiányzik az hogy beüljünk akár egy étterembe vagy akárhova máshova ami most nincs nyitva. Hiányoznak az esti séták is amiknek nagyon jó hangulata szokott lenni. Hiányzik az hogy nem mehetek ki maszk nélkül az utcára. Amúgy is elég rossz a bőröm, azt használom amit a bőrgyógyász adott de a maszk miatt még több pattanás van a fejemen. Tudom hogy nem a legfontosabb de hiányoznak a bulik, a koncertek a szórakozás, a mozik. Mint mondtam alapból sem olyan jó a kapcsolatunk szóval így ritkán találkozunk. Akik meg tényleg igaz barátaim azok meg elég messze laknak kb 150km-re tőlem és így hogy nem tudunk hova beülni velük sem nagyon találkozom. Elveszett a motivációm a tanulás iránt is mivel szar ez az egész online oktatás. Unom hogy minden nap a gép előtt kell ülnöm 0 emberi interakcióval ami tőlem nagy szó mivel introvertált vagyok és még az érintést se nagyon kedvelem. Eddig megvoltak a céljaim hogy egyetemre menjek stb most meg viszont egy kényszernek érzem ezt az egész tanulósdit. Még az a szerencsém hogy nem idén érettségizek. Semmi kedvem felkelni 8kor van hogy akár egész másnap estig aludnék akár 16 órákat máskor meg több mint 2 napig egyáltalán nem tudok elaludni. Szorongok hogy ki mikor csinál rólam képet amikor be kell kapcsolnom valami miatt a kamerát és mikor fognak kiröhögni. Nekem az hogy online oktatás van igen is sokat számít. Az meg hogy mehet lenni mindenhova annyiban igaz hogy oda lehet ami nyitva van szóval kb sehova. Közterületekre legfőképp. Sok olyan embert ismerek akiket meg nem engednek el a szüleik mert félnek hogy elkapják. Engem elengednének de nincs hova menni. Sokszor már magamat kérdezem hogy amúgy mi történne ha holnaptól nem lennék? Valószínűleg a tanároknak és osztálytársaknak annyi tűnne fel hogy nem vagyok órán, akik meg rendesen a barátaim velük sem beszélek minden nap szóval még nekik is csak napok után tűnne fel. Amúgy nem tartom magam depressziósnak, ténylegesen egyáltalán nem gondolkozom az öngyilkosságon csak rohadtul unom már ezt az egészet. Remélhetőleg nyáron legalább úgy lesznek a dolgok mint tavaly mondjuk a fesztiválok megint ki fognak maradni.
2021. ápr. 2. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
3: teljesen igazad van, de akkor sem vagy bezárva. Akkor lenne igaz az összes ilyen álhír, ha kijárási TILALOM lenne és egész nap a házban kéne lenni. na az tényleg bezártság! De ez?? A beltéri edzések meg ilyenek nincsenek megtartva, lásd tánc.
2021. ápr. 2. 04:15
 5/21 A kérdező kommentje:
1-es. akinek tönkremegy az éelte azért, mert elveszti a munkahelyét az nem rinyálás ;) az igenis komoly! De a kérdés a diákokról szól.
2021. ápr. 2. 04:16
 6/21 A kérdező kommentje:
3-mas. ha neked abból áll az élet, hogy a szolgáltatásoknak élsz, hát el kell szomorítsalak bármikor jöhet egy ilyen helyzet. De az az általánosítás, hogy be vagyunk zárva és nem mehetünk sehova, az azért túlzás, de nagyon!
2021. ápr. 2. 04:24
 7/21 anonim ***** válasza:
49%

Én a karanténozosokat szoktam bírni.

"Jajj,egész tavasszal karatnénban voltunk."

A nagy lótúrót,oda mehetett mindenki,ahova akart.

Budapestről és a többi nagyvárosból is özönlettek le a Balatoonra az emberek.

2021. ápr. 2. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%
Rokontól én is hallottam: "jajj unokáim nem mehetnek a dizsibe", "most fiatalok, most éljenek!", "be vannak zárva szegények" stb.
2021. ápr. 2. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
68%
Akkor örüljetek annak h ti vagytok az első fiatal generáció akikből csicskát csináltak,ha nektek tetszik h állatokként kezelnek titeket akiket este nyolckor bezárnak az ólba,reggel meg kiengednek kapirgálni meg levegőzni ronggyal a szátokon akkor élvezzétek mert ilyen hozzáállással nem is fog ez megváltozni.Attól h nektek nincs életetek másoknak azért van igénye a normális életre...
2021. ápr. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
52%
Örüljetek, hogy nem Szlovákiában éltek. Na OTT vannak szó szerint bezárva az emberek. Ez még itt csak egy light bezárás
2021. ápr. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!