Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti izgultok arra, ahogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti izgultok arra, ahogy a nő pisil, kakil, menstruál? Lányok! Ti elfogadnátok, ha a párotokat ilyen dolgokban is érdekelné a testetek?

Figyelt kérdés
Én szívesen néznék egy lányt vécézés közben, az is izgatna, ha megtanítana rá hogyan cseréljem a tamponját, és megmutatná a használt betétet.

2021. szept. 27. 01:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Engem fiúnál, lánynál is izgat az amikor egy embernek feszül a popója a sok felgyülemlett kakától, gáztól, és üríteni szeretne.
2021. szept. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Bocs, de elég gusztustalan egy perverziód van... erre még dominát sem nagyon fogsz találni.
2021. szept. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%

Tini koromban megesett, hogy a lány unokatesómmal egy ágyban aludtunk a nagyinknál.


Volt, hogy álmában a popójával felém elkezdett pukizgatni a pizsibe, és meg a takaró alatt zsepibe kivertem.

2021. szept. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
A volt párjaim láttak pisilés közben, akkor is amikor menstruáltam és épp cseréltem ki az intim kelyhem, viszont egyikőjük sem izgult erre.
2021. szept. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%
Kaki izgat.
2021. szept. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Ez de beteg...
2021. szept. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
A menstruáció az biztosan beteg az már engem sem izgat semmiképp sem 🙂
2021. szept. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
#1 de beteg 😀 nekem az mozgatja meg a fantáziámat ha egy fiú vagy akár egy jó kiállású férfi pukizik egy jó lány, nő előtt jó kis szagosat, nem túl fullasztót 😀 lehetnek azok a fingós youtuberek is külföldről 😂
2021. szept. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Elkapott a nevetés ahogy olvastam a hozzászólásod 1-es 😂
2021. szept. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
Undorító egy parafília ez. A pisihez és a székletemhez semmi köze senkinek. A menstruációm nem tabu, szex is mehet, de ne erre izguljon már.
2021. szept. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!