Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan viszonyultok a párotokh...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonyultok a párotokhoz miután elmesélte a korábbi szexuális életét vagy annak egy részét?

Figyelt kérdés
Hogyan tudjátok elfogadni, hogy a párotok hány partnerrel és hányszor volt, illetve miket csinált mielőtt megismerkedtetek? Illetve ezek olyan dolgok, hogy van hogy jobb nem is tudni részletesen, viszont hosszú távon ez meg őrjítő lehet.
2021. okt. 1. 03:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Párommal nem csináltunk ebből nagy problémát, izgató is volt ezekről beszélgetni.
2021. okt. 1. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Ugyan úgy. Párom sokkal több nővel volt, mint én férfival, és kipróbált jó pár dolgot. Érződik is a tapasztalat. Szóba kerültek dolgok, de az a múlt, teljesen semleges. Most velem van, tudom, hogy engem szeret, és nagyon jó a szexuális életünk. Semmi őrítő nincs ebben, természetes dolog. Egyikünk sem szüzen ment bele a kapcsolatba.
2021. okt. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%
Mindketten szuzek voltunk amikor osszejottunk, szoval ilyen teren nem volt semmi olyan amirol be tudtunk volna szamolni egymasnak.
2021. okt. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Inkább el se mertem mesélni neki, kis ártatlannak gondol.. :D L
2021. okt. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
#4: na ezért igaz, hogy a nőknél szorozd meg 3mal, férfiaknál oszd el ennyivel, amit bevall. 🙂
2021. okt. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%

Most velem van. Nem számít mi volt akkor. Pedig az én párom is csinált sok mindent kurvával is volt.

Az a múlt

2021. okt. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen helyzetben hazudni kell. Hacsak nem a párod pont arra gerjed.


Anno én is azon gondolkodtam, hogy a suliban lévő lány, akit mindenki megcsinált. Volt, hogy egyszerre 3-4 pali is. Ezt elmondja párjának, az mint viselné.

2021. okt. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Akinek van önbecsülése, az nem csinál gondot ebből. Az hisztizik, meg erkölcsözik, aki retteg, hogy ő kevés. Ezért akar sok pasi szűz lányt, akinek nincs összehasonlítási alapja és a rossz, vagy középszerű szexről is el lehet hitetni vele, hogy az a természetes. Egy tapasztaltabb lánynak jó eséllyel volt már része kielégítő szexben, így nehezebb palástolni a bénázást.
2021. okt. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2%
#8: így is meg lehet magyarázni a ri banckodás állapotát.
2021. okt. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%
Mármint hogy nem kötöm le magam egy béna lúzer miatt, mert ő azt mondta, hogy akkor vagyok jokislány? Ja, a te fogalmaid szerint r.banc vagyok. :)
2021. okt. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!