Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan viszonyultok a párotokh...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonyultok a párotokhoz miután elmesélte a korábbi szexuális életét vagy annak egy részét?

Figyelt kérdés
Hogyan tudjátok elfogadni, hogy a párotok hány partnerrel és hányszor volt, illetve miket csinált mielőtt megismerkedtetek? Illetve ezek olyan dolgok, hogy van hogy jobb nem is tudni részletesen, viszont hosszú távon ez meg őrjítő lehet.
2021. okt. 1. 03:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
2%
Engem nem érdekel, mit mondasz. Ri banc nő nem kell.
2021. okt. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nincs azzal semmi gond. Legtöbbünknek van múltja. És?

A jelen meg a jövő számít, meg hogy jó-e együtt.

Volt, hogy meséltünk egymásnak múltbéli dolgokról, inkább izgató volt, mint problémás.

2021. okt. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Engem sajnos zavar... Próbálom úgy felfogni ahogy mondják, hogy ez a múlt és természetes meg ilyesmi, de nekem fura mert egy lánnyal voltam csak, és egyszerűen rossz érzés belegondolni, hogy mondjuk a lány akit megkedvelek és szeretek előttem volt már 5-6 pasival, különböző szitukban, helyzetekben stb stb... De dolgozok ezen, próbálom elfogadni magamban.


29F

2021. okt. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
50%
Engem nem érdekel sem a volt barátnők száma, kapcsolatuk milyensége, sem a valamikori szexek. Tudom, hogy volt, de én se mesélek az én exeimről, az övéire sem vagyok kíváncsi. Nem is beszéltünk róla soha, ki mit, mikor, hogyan csinált másokkal. Korábbi kapcsolatáról is csak egyről tudok, annak meg van az oka, amiért mesélt róla (szexxel kapcsolatos dolgokat nem), de igazából jobb lenne nem tudni azt sem.
2021. okt. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok, mint a 14-es, inkább nem akarom tudni, kivel mit hogy csinált. Én sem mesélek róla. És nem is nagyon jön fel a múlt. Megtaláltuk egymást, a jövőre koncentrálunk.


Egyszer feljött, hogy ki hány partnerrel volt, ő kérdezte meg, én azt mondtam, hogy nem vagyok kíváncsi az övére és én sem szeretném elmondani. Azóta se lett téma.

2021. okt. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!