Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon a nők hány százalékát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a nők hány százalékát izgatja, ha keményen elfenekelik?

Figyelt kérdés
Az exem ilyen volt és most nem találok olyan nőt aki szintén erre izgulna. Nagyon ritka dolog lenne?

2021. okt. 3. 07:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
78%
Én szeretem ha elfenekel a párom. Sub vagyok BDSM szexet kedveljük
2021. okt. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

#1

Engem az érdekel mennyire ritka vagy gyakori dolog ez a nők körében, nem pedig az hogy van-e olyan aki szintén erre izgul.

2021. okt. 3. 07:29
 3/27 anonim ***** válasza:
77%

Ne haragudj már hogy válaszoltam. Szerintem én 1plusz százalék lennék a szereti kategóriába.

De húzz ki onnan nyugodtan. Téged kellene jól elfenekelni de egy lapáttal és a szádnál kellene kezdeni.

2021. okt. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a durvaság mértékétől függ, egy kisebb seggrepaskolást 99% szeret, de az erősebbet is 20-50%, a véreset meg mondjuk 1-5%.
2021. okt. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Engem a közepes izgat, semmiképp nem a véres.

De ha mást nem, beérem a kisebbel is, ha tényleg tetszik az adott nő.

2021. okt. 3. 07:55
 6/27 anonim ***** válasza:
60%
Te pasi vagy, nőkhöz tetted fel a kérdést! Közben meg téged izgat a fenekelés. Jobb esetben buznyák vagy ferde hajlamú nem BDSM kedvelő.
2021. okt. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

#6

Te féreértesz.

Úgy izgat a fenekelés, ha én fenekelek nőt.

2021. okt. 3. 08:04
 8/27 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem akkor minden nő vevő lesz az igényeidre. Ez alap.
2021. okt. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
84%
Voltam olyan nővel ahol szex nem volt csak nadrág szíjjal kellett ütnöm a popsijat. Véresre és hurkasra verték annyira hogy fájt a karom, vállam. Kb 1,5 órás fenekelés volt de másnap izomlázam volt. Rá két napra újból találkoztunk, kb 1 órás fenekelés, utána le cumizott elég rendesen. Van aki szereti keményebben van aki szex közben paskolva !
2021. okt. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
89%
Imádom! Fakanállal, pálcával. Jól zsibbad, kellemes bizsergető érzés utána.
2021. okt. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!