Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon a nők hány százalékát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a nők hány százalékát izgatja, ha keményen elfenekelik?

Figyelt kérdés
Az exem ilyen volt és most nem találok olyan nőt aki szintén erre izgulna. Nagyon ritka dolog lenne?

2021. okt. 3. 07:26
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
22%
Hol érdemes keresgélni ilyen csajokat?
2021. okt. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
87%
Hát én is szubmisszív vagyok, csináltam már fura dolgokat😅 de ez egyáltalán nem olyan nagy dolog, mindenkit izgat szerintem csak különböző mértékben.
2021. okt. 10. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
83%
engem szokott a pasim fenekelni sex közben mikor lecumizom.ez izgatja. és van hogy büntiből is kapok a popomra párat.
2021. okt. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
66%
Nem ritka. Én is szeretem es kb 70%-a a csajoknak. 25L
2021. okt. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
86%

ne aggódj, biztos sok ilyen szubot/mazot találsz


a hozzád hasonló férfiak ezt ki is kényszerítik a nőkből és elfogadtatják velük, hogy ez a tuti és akkor felelnek meg, ha ezt elviselik tőletek (a hozzászólásodban írtad, hogy akkor éred be kisebb ütésekkel, ha tényleg tetszik a nő, gondolom egyébként szétvernéd ha kicsit csúnyább, mint a kifinomult ízlésednek megfelelne ... gratulálok)


elgondolkoztató, hogy sokan hagyományos szexszel már létezni se bírnak, ahol nyoma sincs se verésnek/durvaságnak/mélytoroknak/análnak, vagy a többi élvezhetetlen sz@rnak

2021. okt. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok oda érte, csak egy szintig kellemes.
2021. okt. 29. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
A finom fenekelést nekem minden csajom szerette.
2021. okt. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

A finom fenekelést szinte az összes csaj/nő szereti, ebben nincsen semmi rossz.


Viszont az ilyen BDSM kategóriájú, külön eszközökkel történő fenekeléseket már elég kevesen szeretik, az olyanokat tényleg nagyítóval kell keresni.

2021. okt. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem, de azért nem túl keményen. Szex közben kézzel szokta verni a barátom a fenekem, amúgy meg összetekert ruhával, törölközővel, vonalzóval, vagy néha az övével szokott kapni a popsim. Nem teljes erejéből, nem is túl sokat. Szerintem sok ilyen nő van, aki ennyire szereti, nagyon keményen viszont nem szerethetik túl sokan. Az mégis csak fájdalom.
2021. okt. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak saját magamról tudok bizonyosan nyilatkozni, azt hittem, nem izgat, de kiderült, hogy valójában igen, ha nem túl durván/erősen történik a dolog, inkább csak játékosan. Szerintem ez elől a legtöbben nincsenek elzárkózva. Ami már konkrétan fáj (de sebhelyeket nem feltétlenül hagy), az szerintem kb. minden 4-5. nőnek jön be.
2021. okt. 30. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!