Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon a nők hány százalékát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a nők hány százalékát izgatja, ha keményen elfenekelik?

Figyelt kérdés
Az exem ilyen volt és most nem találok olyan nőt aki szintén erre izgulna. Nagyon ritka dolog lenne?

2021. okt. 3. 07:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
95%
Én is ezek közé a nők közé tartozom, és lehet hogy igaza van annak aki azt írja hogy nagyítóval kell keresni aki már ezt intenzíven szereti, de akkor én benne vagyok ebbe a kevés kategóriában.Nincs benne részem amennyiszer szeretném is, de mivel "egyéb" dolgok miatt van, így fogadom el.Nem a véres brutális véres, de nem is a kis paskolas. Utóbbi van mindig,de ha lehet akkor a durvább az fokozza a vágyam.
2021. okt. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
En nagyon szeretem. Direkt húzni a pasi agyát hogy el legyek fenekelve utána 20L
2021. nov. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 kisördög1 ***** válasza:
100%
20: és ha tudnád a pasikat mennyire izgatja a játék ahogy húzod őket, hogy aztán elégtételt vehessenek! :))
2021. nov. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerepjátékon belül, szeretem ha elfenekelnek. Például nem csinálom meg a házimat, akkor vonalzóval, ha nem mosogatok el, akkor fakanállal, ha csúnyán beszélek akkor mogyoró vesszővel vagy szíjjal.

18l

2021. nov. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom az erősebb fenekelést, kimondottan izgat (viszont véresre, sebesre már nem). Eddig csak kézzel történt, de kipróbálnám egy kisebb pálcával vagy ostorral is.
2022. márc. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
87%
Egyszer én is hurkasra vertem egy csaj seggét. Jobban élvezte mint mikor dugtam...
2022. júl. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Imádom

21/L

2022. júl. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!