Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lehetek 31 éves férfikén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehetek 31 éves férfiként szűz?

Figyelt kérdés
Azért, mert 10 éve hívtam el utoljára nőt randizni, vagy egyszerűen csak szerencsétlen vagyok, amiért egyetlen nő sem tepert le?
2021. okt. 5. 03:15
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Beteg vagy.
2021. okt. 5. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

Fejben van a gond

Ennyi idősen már rég egy prostihoz elmentem volna minimum

2021. okt. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
39%
szerintem semmi baj nincs vele, az igazira varsz es ez tok oke, de sztem is ideje elhivni egy lanyt randizni:) mar csak azert is h ne maradj vensegedre egyedul
2021. okt. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
Ne azt várd el hogy a nő teperjen le... Hanem szedd össze magad, kezdeményezz, ismerkedj
2021. okt. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%

Van ismerősöm aki ugyan így van, bár ő egyszer már volt nővel. Fiatalon azt mondták rá a csajok, hogy egész jó pasi. Sose hívott el senkit nem is ismerkedett semmilyen szinten lányokkal. Mostanra már el is hagyta magát. Sztem sose lesz barátnője, ha nem változtat.

Neked annyi az előnyöd az itteni picsogással, hogy látszik akarsz valamit.


Szedd össze magad, fogy le menj konditerembe, fuss, csináltasd meg fogaid. Vegyél új ruhákat divatost.

Aztán szedd össze tokeid és kezdj el leszorítani utcán lányokat.

Segítek, ez a duma a legegyszerűbb

"Szia, nagyon szép lány vagy, szeretnék megismerkedni veled, beülünk valahova?"

Elküldenek szard le. A 20-ik után már fog menni dadogás nélkül és meglesz.

2021. okt. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!