Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem eszméletlenül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem eszméletlenül vonzóak külsőre a cigány lányok?

Figyelt kérdés
Volt egyszer egy cigány évfolyamtársam, és nagyon jó, formás, izmos combja, és feneke volt, erőlködés nélkül lefutott mindenkit az osztályból, és hatalmas, feszes mellei voltak. Nagyon kívánatos volt. Szerintetek is kívánatos a legtöbb cigány csaj?

2021. okt. 6. 22:26
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
80%

Külsőre szerintem baromi szépek (fiatalon) de ugye amint megszólalnak az ember rögtön elfelejti ezt.

Nekem amúgy külsőre nagyon bejönnek (sötétebb bőr, sötét hajak és szemek) de hát ugye a stílus...

2021. okt. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
77%

Az unokatesóm gyönyörű csinos diplomás jogász cigánylányt vett el. (Tízezerből egy ilyen)

Rá egy évre a csaj +30 kilót felszedett, a ha valmi nem tetszik alpári módon üvöltözik, mint egy 6 osztályt végzett telepi cigány. Gondolkodás nélkül neki megy a srácnak.

2021. okt. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
77%

Elég sok a szép csaj! De van ronda is! Ezekkel a csajoknál nem a kinézettel hanem a mentalitással van gond (tisztelet a kivételnek)! Ezek a csajok gyorsabban öregszenek és 40-50 éves korukra teljesen kiégnek és 10 évvel idősebnek néznek ki! Apám fiatalabb testvérének is cigány nő az élettársa mai napig is!

Aki normális azzal jól kilehet jönni!

2021. okt. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
82%
Jól leírták előttem. Kevés az, akinél renben a külső is és a mentalitás is. A nagy részük undorítóan dagadt és ami taszít az az igénytelem vakolat smink és a cigány fülbevaló. Jó lenne, ha legalább nem szaporodnának. De sajnos nagyon nem ezt látni itt Borsodban, szinte mindenki cigány..
2021. okt. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
80%
Nekem eddig nagyon kevés jó tapasztalatom volt cigány lányokkal. A legtöbb elég tahó és büdös. Egyetlen lány volt, aki kivétel volt a 27 évem alatt. Ő nagyon kedves, ápolt és normális volt. Nem akarok általánosítani, de nekem eddig tényleg csak egy pozitív példám volt ebben a témában. Olyan helyen élek, ahol elég sok cigány van. Tehát vannak olyan sulik, ahol a fele cigány. Szóval nem 5-ből egyre mondom ezt, hanem sokból egyre.
2021. okt. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
81%

Nekem gyengém a fekete haj, de az alkatuk nagyon nem tetszik. Elég biztosan meg lehet mondani a fenekéről, hogy cigány-e a lány. Hogy ez genetika vagy életmód, azt nem tudom. De engem taszít az azalkat.

A másik gond, hogy leginkább az értelmes, művelt lányok vonzanak. Ezért nem is találkozok olyan cigány lánnyal, aki felkelthetné az érdeklődésemet, mert nagyon kevesen esnek ebbe a kategóriába.

2021. okt. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
81%
Inkább nem írok semmit...
2021. okt. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
38%
A legjobb orált egy cigány lánytól kaptam. Valami eszméletlenül jól csinálta. Persze óvszer volt rajtam.
2021. okt. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
85%
Volt olyan hogy első ránézésre bejött egy fiatal cigány csaj, csak aztán megszólalt abban a "sziauram" stílusban...
2021. okt. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak szerinted.
2021. okt. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!