Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első szex után elmúlik ez az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szex után elmúlik ez az eszméletlen kanoság?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok volt már barátnőm de csak cumi volt dugás nem.

Egyszerűen megláttok egy facebook reklámban egy jó nőt és rögtön kedvem támad ki verni.

Ha végre egyszer meglesz az első dugás akkor csökkeni fog ez a kanoság?


2021. jan. 10. 20:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Majd a korral fog csökkenni. Vagy ha egész nap dolgoznál, nehéz fizikai munkát, plusz utána edzeni mennél, és keveset aludnál, akkor is csökkenne.
2021. jan. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem csökken sőt még jobban rákapsz az ízére.
2021. jan. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
légy pozitív, a helyesírásod már lecsökkent nullára 😉
2021. jan. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, "cumi" után elmúlt? Írtad, hogy nem. Ez után sem fog. 30 alatt ne számíts csökkenésre. De ha egy jótanácsot elfogadsz, próbáld nem a kiélés felé terelni a dolgot, mert nem vicces, ha 35-40 évesen arra eszmélsz, hogy nem érdekel a szex.
2021. jan. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. jan. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem lenne olyan rossz dolog ha nem érdekelne a szex legalább nem állna rögtön a cövek ha meglátok egy nőt akit úgyse dughatok meg soha
2021. jan. 10. 20:25
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
30 éves korod után elkezd csökkeni a tesztoszteron. Akkor kevésbé leszel kanos. Vagy ki tudja...
2021. jan. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak az első után jön meg igazán, addig ugyanis nem tudod milyen, de utána már azért fog még jobban kelleni :D
2021. jan. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, utána sokkal jobban fogod kívánni.
2021. jan. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Így van ahogyan fentebb mondták.Pontosan a szex,a jó szex a legnagyobb vágynövelő.Nálam úgy volt,hogy nagyjából minden nő tetszeni kezdett utána.Olyanok is akiket addig észre sem vettem.Mindet meg akartam dugni,és ez az érzés mostanra sem csökkent jelentősen.Mindjárt negyven vagyok de csinálnám állandóan,muszáj valamit sportolnom,aktív életet élek,hogy ne mindig azon járjon az eszem.
2021. jan. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!