Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem eszméletlenül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem eszméletlenül vonzóak külsőre a cigány lányok?

Figyelt kérdés
Volt egyszer egy cigány évfolyamtársam, és nagyon jó, formás, izmos combja, és feneke volt, erőlködés nélkül lefutott mindenkit az osztályból, és hatalmas, feszes mellei voltak. Nagyon kívánatos volt. Szerintetek is kívánatos a legtöbb cigány csaj?

2021. okt. 6. 22:26
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
48%
Baromi szépek...
2021. okt. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
44%
Nemek volt egy cigánylány osztájtársam jól is tanult elég szexi is volt
2021. okt. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
77%
Undorító mocskos tolvaj mindegyik.
2021. okt. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
56%
Láttam már vonzó cigány csajt.. izmos volt vékonyka és szép arcú :) de sztem is ritka eléggé.. am meg ha még kedves is simán jártam volna vele
2021. okt. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem sokkal ritkábbak köztük a szépek, de amelyik igen, az valóban nagyon szép.

Például ő:


[link]

2021. okt. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
47%

Ne haragudjatok de mi ez a hülyeség, hogy gyorsabban öregszenek?

Szülés után vagyok 27 évesen és 16-18nak nézek ki és nem lettem elhízott sem...


Egy cigány "lány"

2021. dec. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
26 os, ez elég ritka, telivér vagy? én nem vagyok telivér magyar.. német ősök és tök máshogy öregszem mint pl tesóm. ő lehet kevesebb nagyszülői gént kapott... sokkal jobban öregszik. érdekes.. ezek bizonya domináns és recesszív gének viadala
2021. dec. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
56%

26-os vagyok

Igen,telivér. De mindkét tesóm is sokkal fiatalabbnak néz ki a koránál, pedig 30 fölöttiek

2021. dec. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
78%

Nem a genetika miatt öregednek korán, hanem az életmód miatt. Aki normálisan él, gyerekkorban gyerekként viselkedik, tanul, nem kezd el általános iskolásként cigizni, annak nem lesz kiélt feje.

Csak sok cigány 12 évesen már felnőttet játszik. Középiskola helyett már szülnek. Így teljesen természetes, hogy 30 évesen már legalább 45-nek néznek ki.

2021. dec. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!