Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az ideális idöpont szüzessé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ideális idöpont szüzesség elvesztésére lányoknál és fiúknál?

Figyelt kérdés
Szerintem a lányok azért várják meg a 18 életévüket
2021. okt. 11. 12:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#10

Hozzátenném hogy a csöves csontok 22:00-23:00-ig nőnek leginkább így érdemesebb még ezen időpont előtt elveszíteni hogy nyugodtan nőhessenek

2021. okt. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 kisördög1 ***** válasza:
74%

Az ideális időpont fiúknál a 16 év, 4.hónap, 12.napjának estéje, ha lehet 19.15-19.50 között, ez tudományos tény. Lányoknál lehet kicsit elöbb is


Ilyen hülye kérdést hogy sikerült megszülnöd??

2021. okt. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Semmi mágikus nem történik 18 éves kor után, ami miatt várni kéne. Számomra egy 13-14 éves még gyerek, de ha védekezik, és kívánja, hát csinálja. Semmivel sem rosszabb, mint 30hoz közel is szűznek lenni. És nem mindenkiben hagy akkora nyomot az első, nekem is elég semleges élmény. Szerintem az mondjuk nem árt, ha a lány q fiatalabb, és egy tapasztaltabb fiúval veszíti el. Oké, szép a közös felfedezés varázsa, de a tapasztalat mégis jobb. De ez az én véleményem.
2021. okt. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
15 év lányoknál.
2021. okt. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!