Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudom hogy volt már hasonló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy volt már hasonló kérdés de a vazelinos farok még is milyen ? (Bővebb kifejtés lentebb)

Figyelt kérdés

12cm vastag (3cm széles felülről mérve) a péniszem kerülete ami hihetetlenül gáz és már rengeteg lány említette ezt számomra!

Akármilyen technikás(orálisan is) és jó is vagyok az ágyban,sem érem el azt a pontot hogy élvezne egy nő aktus közben!Próbáltam péniszpumpát 2hónapog,max fél centivel lett vastagabb!Arról nem beszélve hogy szét durrannak a hajszálerek és hihetetlenül fáj rossz is!(Ez aktus előtt,aktus közben,és utána is értendő!)

Próbáltam pénisz gyűrűt, az sem volt valami bevált módszer!

Próbáltam tőbb fajta féle pénisz géleket,titángél,hot xxl,penimax krém egyik sem volt hatásos!Tudom hogy felnőtt férfiként nem kellene ezzel foglalkoznom azaz magyarul egyáltalán nem egészséges a dolog!!!Viszont hihetetlen kényelmetlen,gáz,sőt aféle "kisebbségi érzetem van" rendesen !

Ha eljutok addig azaz arra a pontra egy nővel egyből kiábrándul az egészből !

34éves férfi létemre van hogy már a sírás fojtogat,miközben a gondolat egyre jobban kezd megfogalmazódni a fejemben.

Mit tehetek amitől vastagabb lehetne?Akár műtéti beavatkozás is érdekelne!Válaszokat bprivátban is fogadok szivesen !


2021. okt. 12. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Műtéttel lehet vastagítani, de nem annyira látványosan
2021. okt. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nehogy vazelinoztass!

Tönkre fogod tenni a jól működő péniszedet…


Ha mindenképpen csináltatni akarsz vele valamit, akkor saját testzsírral töltesd fel ORVOSSAL, minden gettó módszert kerülj el.


De lehet új életet kéne kezdened Tajvanon, Dél-Koreában vagy Japánban.


Első kettő országban is már nagyobb a jólét mint itthon, és a munkamorál sem sokkal extrémebb, pontosabban Magyarországon is épp elég extrém nyugathoz képest.

Kisebb a különbség a fenti országok és MO között ebben a tekintetben mint MO és az USA között…


Az a baj, hogy Tajvan viszonya most romlott Kínával.


Tudom, hogy sokak szerint csaj sztereotípia hogy a feketék farka nagyobb mint a fehéreknek, az ázsiaiké meg kisebb… De van alapja ennek a sztereotípiának.


Persze vannak kivételek is, de nagyáltalánosságban az ázsiai csajok sokkal szűkebbek és kisebb pénisszel is ki lehet Őket elégíteni.


Én tapasztaltam a saját szememmel és farkammal.

2021. okt. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Halottam olyat hogy vazelint oltanak a péniszbe. Ez így mennyire veszélyes?

Menyire élvezhető így a szex részemre és az adott fél részére ?

2021. okt. 12. 13:54
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon veszélyes. [link]
2021. okt. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Építkezésen a cigányok csinálták maguknak. Volt akit elvitt a mentő. Sok sikert.
2021. okt. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam már erről cikkeket, többeknek le kellett vágni a farkát emiatt mert elhaltak a szövetek. Szerintem nem éri meg. A zsírral való feltöltés meg csak átmeneti eredményt ad mert felszívódik idővel. Amúgy ha feltölteded akkor a prostizásból alapból kiestél mert nem fogadnak feltöltött farkú fickókat. Szar ügy de meg kell békélned vele hogy ez van.
2021. okt. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]

Olvasd el , segiteni fog ez a cikk.

2021. okt. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*most látom már előttem be linkelték.
2021. okt. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkora hülyeség ez a feketéknek ilyen meg olyan nagy van 🤣🤣 sima átlagos a farkuk semmi több ne legyetek már ennyire idióták, vagy mivan külön talicskába hurcolják magukkal és ezért nem látszik át a gatyájukon se az utcákon se a filmeken se sehol xd
2023. szept. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!