Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől fog gyorsabban felállni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől fog gyorsabban felállni miután leszopott a barátnőm? Vagy mit csináljak hogy ne lankadjon le? Hogy álljak készen leggyorsabban a második menetre? Van valami trükk?

Figyelt kérdés

2021. okt. 12. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Gyorskötözővel állítsd fel
2021. okt. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Pihenés és koncentráció, teljesítménykényszer kioffolása. Lekonyulni kicsit le fog - természetes folyamat, ezerből egy ember van aki "menetből" tudja azonnal a második menetet tolni.

Szóval a trükk:

a) nem durransz el olyan hamar csak miután rendesen megdugtad a csajod és elélvezett;

b) amíg újratöltesz addig ujjazol, nyalsz lelkesen mint jetijóp' a mézesbögrét.

2021. okt. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez veled született dolog. Talán ha marhára izgató dolgot csinál a partnered akkor mégegyszer feláll, de ez ritka.
2021. okt. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mikor nagyon közel vagy már az elélvezéshez, és érzed hogy pár másodpercen belül élvezel, szólj a barátnődnek, hogy hagyja abba. Fontos hogy teljesen hagyja abba, semmilyen inger ne érjen közben, magadat se izgasd.

Ha jól időzítettél, megtörténik az ejakuláció, viszont az orgazmus nem lesz olyan nagy, a sperma csak kicsorog, vagy ha kilövell, akkor se olyan intenzív az egész.

Ezután lehet le se lankadsz de ha le is lankadsz, sokkal hamarabb készen állsz.

Ezt hívják egyébként ruined orgasm-nak néhol. De nem annyira kellemetlen mint ahogy írják. Persze csak ha van második menet, ami végén van rendes orgazmus. Ha csak ennyit kapsz egy este, akkor marad egy hiányérzeted utána (érthető módon).

Nekem szinte mindig így csinálja a barátnőm ha akarunk második menetet. Utána ha le is lankadok, pár szóval ingerel a barátnőm és máris áll. Vagy egy kicsit nyalom és egyből állni szokott. A második menet nagyon hosszú szokott lenni utána, van hogy ő többször is elélvez én meg még simán bírom.

2021. okt. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Huszonévesen nem kellett trükk. Ment magától a második. A harmadik előtt kellett egy kis szünet.
2021. okt. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es jól írja, ha nem 100%-os az orgazmusod/ejakulációd, akkor nem is lankad le teljesen és sokkal hamarabb feláll megint.
2021. okt. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt, hogy addig szoptam a pasim, míg 3x el nem évezett. Nekem az vált be, hogy amikor elkezdett spriccelni abbahagytam, csak mozdulatlanul tartottam a számban, miután kiürült sokkal finomabban, de mélyen szopogattam tovább míg megint nem lett teljesen kemény.

De szex előtt is, amikor még nem áll neki, vagy nem teljesen, és úgy kapom be tövig, tök gyorsan megmerevedik a számban.

Így szokott menni simán 2 egymás után, de kis türelemmel 3 is.

2021. okt. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!