Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Duci nők! Mia véleményetek erről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci nők! Mia véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Ha egy magas de vékony férfi közeledni akar felétek annak örülnétek vagy furcsálnátok?

Tetszenek nektek a 190 cm feletti férfiak?



2021. okt. 14. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem furcsállnám. Nem érzem magamat kisebb értékűnek vagy kevésbé vonzónak csak mert van rajtam néhány plussz kiló.
2021. okt. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De csinosnak is érzed magad?
2021. okt. 14. 17:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A magas férfiak a nők többségének tetszenek akár telt az alakja, akár nem. Attól hogy valaki telt még nem változnak meg a vágyai, preferenciái hogy mi tetszik vagy mi nem.
2021. okt. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A visszajelzések alapján az vagyok. Aztán mindenkinek más tetszik. De igen, teljesen ki vagyok békülve magammal.
2021. okt. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat!

Eddig mind pozítív. :)

2021. okt. 14. 17:29
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Azt hiszed hogy csak a pláza cicák a jók?
2021. okt. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Dehogy hiszem azt.

Nekem a teltebbek tetszenek, csak furcsán reagálnak,ha közeledek feléjük. Pedig semmit sem mondok vagy teszek csak barátként beszélek velük.

A vékonyak nyomulnak a teltebbek szégyellősek. Ez az eddigi tapasztalatom.

2021. okt. 14. 17:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Na hát én magas férfiként elárulhatom, hogy a magasság önmagában semmit nem jelent a nőknek. Ez egy mítosz.
2021. okt. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A magasság tényleg csak egy dolog, ezer más, sokkal fontosabb tényező mellett. Az én párom sem égi meszelő, mégsem adnám semmiért!
2021. okt. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!