Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol érdemes meghúzni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes meghúzni az egészséges határt egy ilyesminél? /F

Figyelt kérdés

A barátnőmmel megbeszéltük, hogy egy minimális cuckoldot viszünk a kapcsolatba, mert engem ez már nagyon régóta izgatott, és előtte sosem volt lehetőségem kipróbálni. Viszont azt egyikünk sem akarta, hogy erre rámenjen a kapcsolatunk, vagy hogy teljesen ilyenbe csapjon át, szóval szigorúan mértéket akartunk belőle tartani, és a többi részben ugyanúgy együtt vagyunk mint egy normális kapcsolatban.


Kb 3 éve vagyunk együtt, és a cuckoldot másfél éve találtuk ki, és akkor kerestünk is egy fix pasit, mert összevissza nem akart ő sem szexelni mindenkivel, meg így nekem is jobb, ha olyannal csinálja, aki megbízható. Társkeresőn talált is, megismerkedtek előtte valamennyire, először még nem volt semmi köztük, megígérte, hogy mindenképp előre megbeszélt napon lesz az első dolog, nagyon vártam és izgultam is már ilyenkor nagyon. Aztán megtörtént, és kb másfél éve maximum két havonta fekszik csak le a másik csávóval, és igazából nem változott a kapcsolatunk, sőt kicsit felfrissült és mégjobban bízunk egymásban mint előtte, nem érzem, hogy elhanyagolna, vagy bármi és azt sem, hogy túl sokat szexelne a csávóval.


És igazából tök jó ez így, viszont kíváncsi vagyok rá, tapasztalt pároktól, hogy hol érdemes meghúzni a határt, ami még egészséges? Mennyi ideig érdemes a cuckold részt fenntartani?


Igazából nem unom én sem meg ő sem egyenlőre, tökre élvezzük. Amit még fontos leírnom, hogy nem szoktam ott lenni az együttlétükkor, nem szeretném élőben látni, engem maga a tudat izgat csak, hogy ilyen ritka alkalmakkor néha mással is lefekszik, és azt is élvezem, hogy ilyenkor érezhetem azt, hogy nem teljesen csak az enyém és nem csak én szexelhetek vele, és ez az ami rendkívül felizgat, meg emellett az is, ha tudom, hogy élvezi vele a szexet és elmeséli utána.


Több részletet arról, hogy hogyan zajlik maximum privátban írok.


Szóval szerintetek mennyi ideig érdemes a cuckold részt fenntartani? Érezni fogjuk amikor már sok?



2021. okt. 15. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Ha már többet lesz vele mint veled akkor sok lesz.
2021. okt. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges másokat kérdezgetni, minden pár más és mindenkinek más fér bele vagy válik be. Itt gyk n meg úgyis csak savazást kapsz majd erre. Szerintem ameddig ti jól érzitek magatokat, addig mehet nyugodtan. Beszélni kell folyamat, meg a párod is figyeljen nehogy érzelmei legyenek közben vagy bármi. Ha működik, akkor működik:) lényeg hogy egyikőtökben se legyennegatív érzés
2021. okt. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi mondjuk meg hogy nektek hogyan jó?
2021. okt. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Időben akarsz határt húzni, tehát meddig folytassátok a cuckoldot?

Vagy esetleg lehet-e sűrűbbre venni a "félrelépéseket" vagy belevinni még valamit?

2021. okt. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Határ: ahogy, amilyen mértékig nektek jó! Swingerekben elég sok valós együtt élő párt ismerek, akik ennél jóval tovább mennek. Szóval ez a felektől függ, azaz tőletek! Az kicsit para, hogy te nem vagy ott és ő keresett magának. Célszerűbb a 3-as, illetve ha az azonos neműek tartják a kapcsolatot úgy nem tud a beugró "kicsábítani", de nektek kell meglenni a bizalomnak egymás között.
2021. okt. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A cuckold szex mennyiségében szerintem felesleges határokat húzni, ha azt mindketten élvezitek úgy hogy közben szeretitek is egymást és tényleg együtt is akartok egymással lenni továbbra is, akkor nincs gond. :) Én amiben határt húztam a mostani pàrommal az az, hogy nincs külön szex. Szóval mennyiségben sosem szabtam idáig határt, inkább a “milyenségben”.
2021. okt. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem "egészséges" ha más dugja a párodat. Az nem a párod...
2022. okt. 6. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!