Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Manapság a férfiak miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a férfiak miért nem akarnak komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre mindenki csak szexet akar vagy szexpartnert persze erre én nem vagyok vevő, nekik nem hiányzik a törődés meg az ilyen dolgok?

2018. júl. 23. 10:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
78%
Nulla darabot olyan embert ismerek, aki nem akar kapcsolatot. Nem tudom miről beszélsz...
2018. júl. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%

Aki nem akar, általában azért nem, mert sok a ri banc, aki megbízathatatlan...

Aki kapcsolatot akar, az is tudja ugyanezt, csak reménykedik hogy változott a csaj.

2018. júl. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
63%
Én pl. tényleg nem akarok komoly kapcsolatot , mert jobban szeretem az önálló életem meg a mindig más csaj van nálam dolgot... Ne mondjátok, hogy kifogom nőni ezt, mert 40 múltam , ha eddig nem tettem már ezek után se hiszem, hogy változtatok rajta bárki kedvéért. Ez mondjuk , addig jó míg megy a szekér és tényleg adják veszik a kilincset a csajok. Azt, majd ha elmegy a varázs, akkor magányosan döglök meg valami k...rva mellett, akinek azért már fizetnem kell 80 évesen :D De ez van én ezt választottam.
2018. júl. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom te melyik világban élsz, de az összes egyedülálló férfi ismerősöm szenved már a magánytól, és társat akar magának, nem pedig szexpartnert.
2018. júl. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
30-as férfi vagyok, és én is már családot, gyerekeket szeretnék, ha lenne kivel. De én meg úgy látom, hogy sok nő vagy még nem élte ki magát 30 felé közeledve, vagy egyszerűen fejben nem családcentrikus. Vannak egyéjszakás kalandjaim, de én már lépnék tovább.
2018. júl. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Az én ismeretségi körömbe azt vettem észre, hogy akinek összejönnek a kapcsolatok, tehát már volt több is neki, nem szokott 10 évig nőtlen lenni, ők inkább csak szexet keresnek, akinek meg kevésbé jöttek eddig össze a lányok, ők viszont komoly kapcsolatot szeretnének.
2018. júl. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a megfigyelésed hibás, te csak azt a pár százalékot veszed számításba, aki megteheti, hogy minden nap más csajt húzzon a farkára. Az ilyen emberek addig nem fognak megállapodni, amíg ez az helyzet számukra előnyös. Ezzel szemben az átlag (vagy az alatti) férfi örülne egy tartós párkapcsolatnak, csak te meg azokat nem veszed észre.
2018. júl. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos olyan korban élünk, ahol túlélési ösztön annyira erős hogy a felszínes dolgok lényegesen fontosabbak mint az emberi, belső értékek. Ha nem vagy vagány, menő cuccokban felöltözött, drága autóban flangáló, akkor nehezen lehet ismerkedni, egyszerűen "levakarnak" ha próbálkozol. És ha sikerül is ismerkedni, idővel kiderül, hogy szegény lány el van rugaszkodva a valóságtól, vagy épp mentálisan nem érett egy olyan családcentrikus, komoly kapcsolatra vágyó fiú mellé mint én is, pl-ul.


Ahogy nehéz normális pasit találni, ugyanolyan nehéz normális lányt is találni.


Sajnos.

2018. júl. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Hát jó én még nem taliztam olyannal aki többet is akart volna, pedig nem vagyok kihívó és egy liba sem, elég komoly vagyok koromhoz képest mégsincs közelemben olyan aki komolyat szeretne
2018. júl. 23. 11:15
 10/25 anonim ***** válasza:
Miért, mely korosztályhoz tartozó férfiakkal próbálsz ismerkedni?
2018. júl. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!