Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha betegek vagytok neltek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha betegek vagytok neltek nehezebben all fel a farkatok ?? Osszebb huzodik?? Pl ha lazas az ember

Figyelt kérdés
2021. okt. 18. 19:41
 1/7 Lazy Lover ***** válasza:
90%
Ha beteg vagyok élni nincs kedvem nem még sexelni nem figyelem akkor a péniszem hogy milyen
2021. okt. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Persze,fel se áll.
2021. okt. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utalok beteg lenni
2021. okt. 18. 19:43
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Esetleg kevésbé van kedvem hozzá, és inkább hanyagolom a dolgot. Szóval ha nálad ez előfordult, lehet neked is emiatt állt fel nehezebben, de ezzel nincsen semmi baj.
2021. okt. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyszer fordult elő szerencsére!
2021. okt. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon beteg vagyok, ez az utolsó dolog, ami érdekel. :D
2021. okt. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerencsére úgy igazán beteg nem voltam évek óta, nem is tudom már akkor mi volt. De mikor ilyen pár napos levertség van pl megfázástól, akkor is vannak spontán merevedéseim. Ágaskodik, de egyszerűen nem lenne kedvem szexelni, vagy még ahhoz sem, hogy egy csaj kényeztessen. Csak simán áll. Inkább olyankor teljesen halott a farkam, és akár Palvin Barbi is kényeztethetne, akkor sem áll fel, mikor hullafáradt vagyok, vagy nem alszom ki magam rendesen, és másnap is fáradt vagyok.
2021. okt. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!