Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szüzesség elvesztése után szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség elvesztése után szex?

Figyelt kérdés

Augusztusban vesztettem el, és azóta csináltam még kb. 3x és egyiket sem élveztem. Olvastam, hogy idő kell mire a testem megszokja, hozzászokik az új "élethez". De mégis kb. Mennyi lehet az az annyi?

Felszoktam izgulva lenni nagyon is, de valahogy mégsem mondanám élvezhetőnek. Elég stresszes vagyok, lehet az baj?

Elnézést, ha hülye kérdés.

18/L



2021. okt. 19. 23:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
És miben nyilvánul meg a probléma? Mármint ha meg tudod fogalmazni mi az amit kellemetlennek érzel?
2021. okt. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%

Hát... ha nem élvezed, miért csinálod? Ez nekem kicsit erős. Mármint, ha tudja(?) a partnered hogy nem élvezed, ennek elennére csinálja arra van egy elég durva kifejezés...


A szex lényege, hogy élvezd. Valami nem oké. Őszinén szeretnék segíteni, de ehhez picit többet kéne mondanod.

2021. okt. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!