Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a megoldás? Tippek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás? Tippek?

Figyelt kérdés

Párommal egy ideje már együtt vagyunk és jó a szex egyetlen dolgot leszámítva. Ő nagyon szereti az orális szexet nekem sincs ellenemre de valamiért egyszerűen nem tud eljutni a csúcsra így. Őt ez nagyon zavarja és már engem is kezd kiakasztani mert megmondom őszintén ilyen gondom még nem volt. Az is igaz hogy elmondása szerint nem volt neki sose könnyű így elmenni és nem minden partnerével sikerült. Pár alkalommal sikerült de legalább fél óra volt de lehet még több is de nyilván ez nekem annyira nem jó.. valami gát lehet egyébként benne is ezt elismerte.


Ne azt írjátok hogy szakitsunk. Nekem ötletek kellenenk és új praktikák trükkök amivel tudnék ezen javítani. Jöhet könyv, oktató videó bármi. Szeretném ha jó lenne neki.


2021. okt. 20. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Ki a nő, ki a férfi? Nem mindegy.
2021. okt. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Te vagy a fiú? Vagy a lány?
2021. okt. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő. Ő a férfi, aki nem tud kielégülni.
2021. okt. 20. 15:30
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem volt már olyan partnere, akivel sikerült. Neki kell ismernie a saját testét, és segíteni neked, hogy mit csinálj másképp.
2021. okt. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mindkettőnknek volt már partnere több.

Én soha nem jártam még így egy férfival sem. Az ő elmondása szerint már több nővel volt hogy nem sikerült. Mondjuk 30%kal nem a maradekkal igen.


Mondja hogy csináljam, de mégsincs eredmény.

2021. okt. 20. 15:34
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

Erre nincs trükk meg praktika. ő tudja megmondani mi a jó neki. Hogy most többet használj a kezedből vagy többet a nyelvedből. stb stb

Nekem sem mindig ugyan úgy jó, van hogy akkor jó ha többet használja a kezét. Van amikor az jön be hogyha abszolúte nem használja a kezét, és csak a szájával kényeztet. Bár már ismer annyira hogy érzi melyik az amivel eredményt tud elérni :D

2021. okt. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5

Ezen te nem tudsz segíteni. Neki kell rájönnie, hogy mi a gond. Lehetnek lelki okai is ennek. Lehet nem tud eléggé ellazulni, rástresszel, fene tudja. Tartson mélyre ható önelemzést testileg-lelkileg, jöjjön rá, hogy mi a probléma, és utána tudsz rajta segíteni, de addig nem igazán.

2021. okt. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Pár alkalommal sikerült de legalább fél óra volt de lehet még több is de nyilván ez nekem annyira nem jó.."

Nálunk a minimum a fél óra, mire barátnőm elmegy nyalástól, de inkább 40 perc. Volt hogy kétszer kinyaltam egymás után, ami majdnem másfél óra volt(eléggé meg volt halva a nyelvem utána). De ő is általában 20+ percig szokott orálozni/kézimunkázni

Na most ezzel nem az a lényeg hogy milyen "menők" vagyunk, meg mennyi szabadidőnk van stb, hanem csak azt hogy lehet neki is szimplán hosszabb ideig tart elmenni ilyen úton

21F

2021. okt. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen helyzetben tud hiányozni az aktív szerep, azaz hogy én irányítsak és mozogjak. Ha nem tudok elmenni, meg szoktam kérdezni, hogy megdughatom e a száját, nekem az mindig "segít".
2021. okt. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!