Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek volt ciki egy éjszakás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek volt ciki egy éjszakás kalandja?

Figyelt kérdés
Nekem a legcikibb: a srác helyes volt, kedves, jófej stb. megbeszéltük a találkozót, nálam találkoztunk vetözünk, a srác betéttel két, három lökés és vége volt, hát gondoltam izgult majd a következő jobban sikerül, hát kiderül csak én gondoltam így ő megelégedett a 30 másodperces menettel és bejelentette neki haza kell mennie. Nem nagyon tudtam mit mondani a döbenettől, második alkalom már nem volt😄 azóta csak nevetni tudok a helyzeten egy kicsit naiv voltam😅

2021. okt. 21. 10:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Húha! Ez aztán a sztori te nagyon sötét! Micsoda életed van...
2021. okt. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy építő módon tudsz megnyilvánulni 🙃 attól, hogy a csibe nem tud úszni nem a víz a hülye 😉
2021. okt. 21. 10:31
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem neked volt ciki hanem a fickónak, főleg ha előtte sztárolta magát mekkora császár az ágyban 😅 (mondjuk alapszabály, de legalább megtanultad, minél jobban fényezi magát valaki előtte annál harmatosabb a valós teljesítménye)
2021. okt. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Házibuli után, ott maradtam a srácnál, hogy szexelni fogunk, leszoptam, elélvezett majd kőzölte Hogy neki elég volt, 18 évesen, 20/l
2021. okt. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Te sem jártál túl jól #4😬
2021. okt. 21. 10:56
 6/11 anonim ***** válasza:
41%

Velem meg folyton az a baj hogy túl sokat kívánom a szexet😔

21F

2021. okt. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Nekem egy egyéjszakás utáni pillanat volt kínos.

Nem volt jó az ágyban a csaj úgyhogy felhívtam később hogy inkább hagyjuk, de azt mondtam hogy azért mert nem annyira vonzódok hozzá(ami részben igaz volt mert pl ha szerelmes lettem volna akkor nem offolom ki ennyi miatt), erre kiakadt hogy akkor minek dugtam meg meg ilyesmik. Hát ezek után megértem hogy sokan ghostingolnak, de nekem fontos a korrektség

22f

2021. okt. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#6 szerintem az normális
2021. okt. 21. 11:09
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem ez nem ciki, hanem inkább megalázó. Neked.

Emberszámba se nézett, utána ki sem elégített. Tisztelhetnéd magad annyira, hogy nem mész bele ilyenekbe, mert egyértelműen csak használt téged.

2021. okt. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
Egy éjszakás volt egy haverommal,és hazaállított a barátom.21L
2021. okt. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!