Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteró pasik hogyan kezelnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró pasik hogyan kezelnétek ezt a szituációt?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy elmentek csajozni, és a szórakozóhelyen a bárpultnál szóba elegyedtek egy pasival. Kiderül róla, hogy félig olasz, félig magyar, és már Rómában lakik, de Magyarországon nőtt fel. Most látogatóban van itt, de nemsokára megy vissza. Nagyon jókat beszélgettek, a kedvenc témáid is érdeklik. De aztán mondja, hogy neki mennie kell. És akkor elmondja hogy nagyon szimpatikus vagy neki, és szívesen eltöltene veled egy éjszakát. Akár több milliót is hajlandó lenne kifizetni neked egy estéért.


Azt hiszed, csak viccel, döbbenten fogadod a kijelentését. Mire előveszi a pénztárcáját, és kivesz belőle kb. 500 000 Ft-nak megfelelő összeget euróban, majd a kezedbe adja: "ajándék" - suttogja. "Ha többet akarsz, akkor keress meg" - mondja, majd a zsebedbe csúsztatja a névjegykártyáját.


Ekkor még egyszer rádmosolyog, felveszi a bőrkabátját, és elindul a kijárat felé.


Mit teszel?


2021. okt. 27. 19:56
A kérdező szavazást indított:
Utánamész, és visszaadod neki a pénzt: nem élsz az ajánlatával.
A pénzt megtartod, de nem is keresed a srácot.
Elfogadod a pénzt, és másnap reggel felhívod: érdekel téged az ajánlata.
36 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Felébred. Senki nem osztogat csak úgy ekkora összeget:) egész jó lenne a sztori, de ezzel elrontottad
2021. okt. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Engem már zaklatott meleg férfi szóval sajnos el tudom képzelni. Egyébként ennyi pénzért lehet elgondolkodnék
2021. okt. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#1


Kitaláltam egy magyarázatot a pénzosztásra is. Megvárom a válaszokat, aztán leírom, hogy miként mert ilyen nagy összeget adni, csak úgy.


Köszönöm a pozitív kritikát.

2021. okt. 27. 20:02
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Én semmit nem gondolkodnék.Józsi bácsi 64F
2021. okt. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Visszaadom a pénzt.


Mondanám, hogy jól éreztem magam, de ez így ennyi.

2021. okt. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Pénzt elteszem,bevizsgáltatom a pénzt,a büdös életbe nem hívnám fel heteró vagyok nem biszex!
2021. okt. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Mivan veletek hol kell nekem fizetni egy nőért. Megyek ma az utcán feszengek nézem a versace órám jön mellettem 3 nő elpirulnak mondom mivan velem ekkora kan vagyok még hó végén is el is kértem az egyik számát

23F

Testépítő

2021. okt. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem is ajánlottak már pénzt, nem fogadtam el persze kisebb összeget de akkor még alig múltam 18. Negyvenen túl így vissza adnám neki mert semmi nincs ingyen a könnyen jött pénz könnyen is megy. Mivel nem vagyok homofób esetleg felvetném hogy máskor csapjunk nem kettesben egy laza estét.
2021. okt. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
Vagy vállalom, vagy visszaadom a pénzt, de meglépni nem fogsz te csak úgy ingyen ennyi pénzért, akkor valaki felkeres, vagy ő vagy más :D
2021. okt. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adnám vissza a pénzt, mert eleve el sem venném. Megmondanám csajozni jöttem, nem kérek belőled, ennyi.
2021. okt. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!