Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hogy kezelnétek le azt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy kezelnétek le azt a szituációt ha rád nyitna valamelyik szülő maszturbálás közbe?

Figyelt kérdés

Tegnap kora este anya rám nyitott de egyből ki is ment én meg annyira cikinek éreztem, hogy amíg el nem aludtak ki se mentem. Aztán most reggel elment dolgozni de délután ha hazajön hozzam fel vagy majd ő felhozza a témát? Vagy tegyünk úgy mintha semmi nem történt volna? Annyira ciki lesz ezek után találkozni vele.. mit csináljak?

18L


2017. márc. 20. 08:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk illik kopogni mielőtt be mész valahova. Sajnálom hogy nálatok ez nem így van. Véletlenül nyiss be hozzájuk mikor szexelnek. Hidd el legközelebb kopogni fognak a Te ajtódon is mielőtt be nyitnak. ;)
2017. márc. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindig teremts magadnak nyugis környezetet és akkor masztizz. Vgay zárd be az ajtót legközelebb. Ne félj nem fogja felhozni a témát, mert ő is tudja, hogy ez neked jó és ő is csinálta 6 csinálja mai napig. Szóval ne félj a szitutól.
2017. márc. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell erről beszélni, ő is csinálta régen, ne aggódj.

Nektek lányoknak könnyebb mert ahogy én markolászom magam az szerintem nem olyan látványos és szexi, szemben egy lány önkielégítésével.

2017. márc. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

ha nem vagytok vallásosak, akkor nem hiszem, hogy gond lenne ebből, ha esetleg felhoznád, DE igazából természetes dolog, szerintem anyukád is csinálta és megérti, hogy szükségleteid vannak...

szerintem nem muszáj erről beszélnetek, de persze megemlítheted neki, hogy szeretnéd, ha máskor kopogna


24F

2017. márc. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Én párszor lebuktam már hang miatt, de mindig zárva volt az ajtó. Nem beszéltünk róla.
2017. márc. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha normálisan viselkedik anyukád akkor nem hozza fel a témát,ez rád tartozik csak.

Én is voltam hasonló szituban,de az utolsó pillanatban felkaptam egy pólót,meztelenül voltam.Rohantam az ajtóhoz,mert a ruháim bugyi meg minden szanaszét volt a szobámban...Szerencsére nem nyitott be csak köszönt ,hogy megjött.Amúgy nem lett volna nagy gond belőle,anyukám felvilágosult.nem maradi gondolkodású.21/L

2017. márc. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem.kell róla beszlnetek. Ő is csinlta, s lehet még csinálja is. Természetes emberi dolog. 😊
2017. márc. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A "nem" utn nem pontot, hanem vesszőt akartam.... Kicsit mást jelent
2017. márc. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Semmit se akartam oda.... Kicsit reggel van
2017. márc. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem kell felhozni, gondolom a reggeli kaksit sem beszéled meg vele.

Ez egy olyan dolog ami rád tartozik. Ha viszket az orrom megvakarom. HA kívánós vagyok magamhoz nyúlok. Jó utóbbit nyilván nem nagy nyilvánosság előtt és igyekszem magamban diszkréten csinálni, de ennyi.

Nem kell felhoznod. Ha ő felhozza akkor közöld, hogy 1. legközelebb kopogjon ha csukva az ajtó, nem dísznek van az ott, 2. ez egy természetes dolog, ő is biztos csinálta, ha meg nem az az ő baja, neked viszont jól esik, nem beszélve arról, hogy ha így megismered a tested az a szexuális életedre is jó hatással lesz később, egyébként meg simán csak jól esik, csökkenti a stresszt, endorfint szabadít fel, jó a keringésnek, szóval csupa jó.

2017. márc. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!