Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon ritka az hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ritka az hogy egy fiúnak 23 éves koráig ne legyen barátnője?

Figyelt kérdés

Nekem még sosem volt. Van egy lány akivel kölcsönösen bejöttünk egymásnak, de kapcsolatban van még mindig. Talán ő lehet majd a barátnőm, ki tudja mikor.

Szerintem már mindenkinek volt már legalább egy barátnője ennyi idős korára. Nagyon zavar hogy én még mindig nem tudom azt hogy milyen ha barátnőm van.


2021. okt. 29. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha ennyire zavar, akkor tegyél ellene valamit. Igen, vannak sokan, akiknek huszonakárhány éves korukig nem alakult semmi, de nem a siránkozással váltották meg a világot. Többek között én is 24 évesen vesztettem el.
2021. okt. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mathus ***** válasza:
89%
a kérdésre: igen, valóban ritka. nem csak egy nő van a földön. szvsz próbálkozz nálad idősebbekkel. ott nem kell annyi plusz kört futnod.
2021. okt. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pusszi
2021. okt. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
És mi gátol meg hogy barátnőd legyen? Vársz egy olyan lányra aki párkapcsolatban van, ennél nagyobb gyökérséget..
2021. okt. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Érdekes
2021. okt. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Velem is így volt, semmi különös nincs ebben. Azt a csajt viszont nagyon gyorsan felejtsd el.
2021. okt. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég ritka és fura. Semmiképp nem nevezném normális dolognak.
2021. okt. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!