Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én is olyan csaj lettem, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én is olyan csaj lettem, aki egy dugás után szerelmes lesz, vagy mi történik velem?

Figyelt kérdés

Az utóbbi két partneremnél figyeltem meg, hogy olyan jó volt a szex, hogy az első alkalom után sőt még közben is azt éreztem, hogy te jó ég én szerelmes vagyok ebbe a pasiba:D

Korábban sosem volt ilyen problémám, voltak több éves szexkapcsolataim is érzelem nélkül, sosem én voltam az a balf@sz, aki elkezdett kötődni meg hasonlók. Most viszont nagyon összezavarodtam, mert a legutóbbi partneremnél is ezt éreztem, de szerencsére azzal a férfival egyébként is komolyan ismerkedtünk, tehát nem volt gond, hogy úgymond kicsit elvesztettem a fejem az első szex után, mivel összejöttunk. Viszont most egy olyan férfival voltam, akivel csak szexre találkozgatnánk, neki is nagyon jó volt az este, azt mondta sosem találkozott még hozzám hasonló nővel és hogy kb élete orgazmusa volt. Meg kérdezgette, hogy ezt meg azt hogy csináltam, mert kegyetlen volt. Szóval biztosan jó volt neki is az este. Az a baj, hogy nekem is nagyon jó volt, nagyon rég nem volt velem ilyen figyelmes egy férfi sem, de emellett úgy odab.szott a falhoz, ragadta meg a nyakam, dobott az ágyba, hogy kb majdnem már attól elélveztem:D végre egy igazi domináns figyelmes partner, szex közben is azt éreztem, hogy 'basszus ez szerelem':D de nyilván nem az, csak ismeritek gondolom ezt az érzést ti is. Viszont én ettől most nagyon be is rezeltem, hogy én vagyok az a szerencsétlen, aki most ennyire elvesztette az eszét. Nem is kerestem azóta, szegény hívott, de fel se mertem venni. Nem tudom most mit csináljak, sosem voltam még én az ilyen nyomi fél. És csak egyszer feküdtünk le... Úgy érzem magam, mint valami 16 éves kislány:D

Szerintetek mit kezdjek ezzel a helyzettel, hogy tudom magam észhez téríteni? Félek, ha elkezdenénk összejárni, csak sérülnék ebben. Kapcsolatra nem vagyunk megfelelők egymásnak és jelenleg nem is kellene a dráma az életembe. De ha nem kaphatom meg újra őt, abba is belepusztulok, mert legszívesebben egész nap dugnék vele, egy hétig ki se engedném a lakásomból:D

Férfiak és nők tanácsát is szívesen fogadom.

26N


2021. okt. 30. 17:16
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
27%
Nyugi, egy ilyennel senki nem tervezne hosszú távon.
2021. okt. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:
#1: Mesélj mégis milyen vagyok, ha már ennyire jól ismersz:)
2021. okt. 30. 17:31
 3/55 anonim ***** válasza:
32%
Gondolom, ismered magad, nem?
2021. okt. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 October15 ***** válasza:
69%

Kérdező ez még mindig a GYK... szóval ennek megfelelően ignorálhatod az első hsz-t a rákba mert hát nyilván viszonylag kevés alapja van.


Mármint yeah az íráskép az inkább egy 17 éves fiú nedves fantáziája mint egy 26 éves nő. :D Vagy legalábbis nem az a 26 éves nő akibe én bele zúgnék szexel vagy anélkül így tippre de nyilván simán lehet, hogy tudom is én mechatronikai mérnök vagy azok meg nem tudnak fogalmazni. :D

A személyiségedről kb. annyi derült, ki hogy a kötődést mint olyat viszonylag hosszú ideig nem preferáltad, vagy volt valami ami lényegesebb volt. [Meg az, hogy legalább egy alapszintű önismereted biztos van ami meg nem rossz dolog.] Ami hát lássuk be nem egy nagy megfejtés. Szóval ja... az első szimplán incelkedett 1-et. [Vagy tippelt úgy mint én csak ő sem tud fogalmazni.]


Minden esetre a kérdésre visszatérve:

Miért is leszel pontosan ettől nyomi? Illetve ha tisztában vagy vele, hogy mitől van [jó szex + figyelemhiány] akkor miféle veszély is áll fent? :D

Ha már itt tartunk ha hiányolod a figyelmet [tippre nem csak az ágyban] akkor miért is csak szexre akarnál menni? Már azt leszámítva, hogy nem passzoltok, de ugye erre van az összes többi pasi a földön.


Kétlem hogy az "egy dugás után" részen lenne a hangsúly amúgy, mármint ekkorát nem fordul a személyiséged attól mert valaki jó helyen talált meg. [Ha mégis akkor bu*inak állok és kérem a pasit. XD XD] Inkább azon, hogy éppen aktuálisan mire van szükséged és, hogy mennyire nem sikerült ezt tudatosan lekövetni.

2021. okt. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
88%
Hagyjuk már, oltári nagy kamu ez is. Valakik nagyon ráérnek itt...
2021. okt. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
91%
Vagy csak egy lyuk, aki képtelen normális párkapcsolatra... Több éves szexkapcsolatok, nyilván ez a normális... Ez legyen a legfőbb erényed az életben, hogy csak üríteni vagy jó az ilyen férfiaknak, gratulálok?
2021. okt. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:

Na jó, nem tudom mit hittem, hogy majd kapok itt értelmes választ. Szöveget értelmezni itt kevesen tudnak, ha pedig egy nő szeret szexelni és élvezi is, az az itteni nyomoroncok szerint 17 éves fiú, ribnc vagy kihasználják.

Gratuálok..

2021. okt. 30. 18:09
 8/55 anonim ***** válasza:
91%
Én csak neked tudok gratulálni. Lehet szeretni a szexet, de ha csak szexkapcsolatokra futja tőled, akkor mégis milyen reakciókat vársz? Szerinted ez teljesen normális dolog? Olyan szinten ki lehetsz már égve, nem csoda, ha normális férfi már nem is kezd veled, csak arra a célra, hogy belédürítsen. Erkölcs és egyebek teljesen kikoptak belőled, elég volt elolvasni a leírást... De biztos én vagyok a kretén, igazad van...
2021. okt. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
Ja és te nem "nő" vagy, hanem inkább egy kis tini, aki képtelen felnőni az élethez.
2021. okt. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
Van bármi is, amit feltudsz mutatni, nagybetűs FÉRFIAKNAK a szexen kívül?
2021. okt. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!