Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez mi és miért történik? Volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi és miért történik? Volt veletek hasonló? Az agyad játszik veled ilyenkor? Nem vagyok szerelmes típus.

Figyelt kérdés

Ezért nem értem, mi ez.

Van egy fiú, akit netről ismerek ( nem társkeresés egyáltalán), adott egy netes felüelt, ahova gyakran látogatunk. Először még csak képen láttam, de nem is mozgatott meg akkor, továbbsiklottam felette.

Aztán neten egy felületen az írása alapján szimpatikus volt, bejött a humora.

Aztán meghallottam a hangját és a nevetését egyszer, ami fura módon hatott rám, azóta túl sokat gondolok rá, és úgy érzem magam mint egy hülye ezért. Kb azt érzem, hogy nagyon-nagyon szeretnék vele találkozni legalább egyszer, hogy lássam milyen valójában és igazából megismerni.


Nem is vagyok már tini ilyen hülyeségekhez pedig.

Elmúlik?


2017. febr. 20. 20:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Es beszélgettek is 'negyszemkozt' vagy sak ezen a netes fórumon tobb masik emberrel együtt? En is jartam mar így, szintem nem társkereső, de megismertem egy srácot a neten. Azutan elkezdtünk a Facebookon beszélgetni, nap mint nap. 5-6 hónap után ugyan ezt ereztem. Folyamatosan o jart a fejemben, a képek rola, a hangja. Ezután találkoztunk, és mint kiderült ő is igy érzett, pedig elotte sosem láttuk egymast vagy hasonló. De mar az első találkozás randiba fordult át végül. :D Egy éve vagyunk együtt. Szoval nem vagy zizi ne aggódj :D
2017. febr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!