Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezek szerint neki is voltak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint neki is voltak velrm hasonló tervei?

Figyelt kérdés
Kicsit nehéz hetem volt ma átugrott meglátogatni egyik barátom. 2 éve ő kezdeményezte folyamatosan a talikat felhívott magához főzni éreztem hogy közeledett (de nem igazán tudtam hogy csak barátilag vagy több is), majd aztan hirtelen lett barátnője akivel azóta is együtt vannak. Amikor átjött kicsit ittunk és összegabalyodtunk és megcsokoltam. Ekkor azt mondta hogy ennek a csóknak 2 éve kellett volna megtörténnie az első találkozónkon. Illetve hogy ha nem lenne nője akkor több is lehetne köztúnk

2021. okt. 31. 00:11
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
Igen, de ez már elúszott. Jelenleg már az is probléma, hogy minek megy fel egy nőhöz, ha van párja. Én ilyen pasival nrm kezdenék semmit, mert egy szánalmas gerinctelen alak. De ha nagyon kell neked, akkor úgyis dugni fogtok..
2021. okt. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen. Írtad, mondta, két éve akarta azt a csókot.
2021. okt. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!