Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretnék egy csinos lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy csinos lány rabszolgája lenni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2021. nov. 5. 01:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Nősülj meg,és az leszel.
2021. nov. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

Hát erre igazán sok megoldás nincs.

Keresni kell olyan lányt, aki szívesen lesz az úrnőd.

Ez kb pont olyan folyamat mint a hagyományos partner keresés, csak speciális igényekkel. És kb ugyanazokkal a lehetőségekkel. Online, szórakozóhelyen, ismerősük között, stb...


Vagy hátha jelentkezik itt magán üzenetben valaki.


Nekem több ötletem nincs...

2021. nov. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

#1 Végem van🤣 nap kommentje

Kérdező: nem lesz könnyű dolgod, dominából kevés van, csinos dominából még annyi se. Külföldön több az igényes nő, itthon én még csak igénytelen vagy fizetős dominát láttam sajna. De ne add fel, járj nyitott szemmel, hátha. Az biztos, ha gyk-ra irogatsz meg otthon vered, akkor sose lesz ilyen csajod

N

2021. nov. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#3 Egy findomos kérdéshez is többen beírtuk, hogy azt a nőt, aki elszedi a pénzed, de cserébe ne várj tőle semmit, feleségnek hívják. 😆
2021. nov. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hehe. Gonosz, de azért jogos:D
2021. nov. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

a) elmész és fizetsz (bár fizetősből is kevés az igazán jó domina aki érti is a csíziót és még csinos is, a többsége szimpla, kiöregedett prosti aki rájött ha vesz pár eszközt akkor több lét tud lehúzni a kuncsaftokról);

b) beállsz a sorba... ahogy a #3-as írta, eleve kevés a domináns nő, s még azon belül is a csinosakra utazol, szóval lesz némi konkurenciád a storyban

2021. nov. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%
Menj ki Angliába Kolompárékhoz.
2021. nov. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sok esélyed nincs de azért probálkozz.
2021. nov. 5. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vannak fizetős csajok. És megleszel elégedve! Simán megoldható vágy.
2021. nov. 5. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Aztán mihez értesz? Úgy értem, a sima betanított munkán kívül mást is meg tudsz csinálni vagy arra ne számítson az ember lánya?
2021. nov. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!