Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehetne leszokni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne leszokni arról, hogy a csajokra visszabeszéljem a bugyit?

Figyelt kérdés

Mostanában ha felnőtt oldalakon kezdek el beszélgetni akkor még amúgy képcserére kapható csajokkal is annyira lelkizésbe folyok bele, hogy onnantól az, hogy mutogassák magukat nekem meg se fordul a fejükben.

A legrosszabb ami miatt kicsit szégyellem is magam, hogy volt olyan csaj aki konkrétan azóta már nem is jár az adott oldalra és csak facen beszél velem, mert rájött hogy neki nem kielégülés az ha random pasik lelkesednek érte.



2021. nov. 5. 17:50
A kérdező szavazást indított:
Többet ne beszélj csajokkal, mert ezzel is rontod a magad és mások esélyeit is.
Én annyira szeretem mutogatni magam, hogy tuti nem tudnál annyit lelkizni, hogy ne toljam a puncis képeket.
Válaszban kifejtem.
11 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nincs ez semmi gond, legalább nem olyan szánalmas nyálcsorgató képkunyizó kis kuki vagy, mint a többi. Semmiképp se mondanám ezt negatívumnak
2021. nov. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Például fogd fel, hogy ők is emberek, mint te.


Ha csak képek kellenek, akkor fizess olyannak, aki ilyet csinál.


Én se küldök csak úgy mindenkinek képet, csak akivel igazán jól tudok lelkizni (és még pár kritérium, plz ne kérjetek priviben)

2021. nov. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De nekem negatívum mert az okés hogy az adott nőre is kíváncsi vagyok, arra hogy mi van a fejében de ettől még tök szívesen látnám ruha nélkül, csak amikor már a volt pasijáról vagy az életéről beszélünk akkor elég nehéz bedobni, hogy villants puncit.


Amúgy a fizetés se működik, mert múltkor poénból egy felhasználóval ráírtam egy csomó nőre akik régebben ingyen is mutogatták magukat nekem de pénzért cserébe senki se volt hajlandó képeket küldeni.

2021. nov. 5. 17:59
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne kamuzz. Ha az elejétől kép kuncsorgás a cél, akkor ne lelkizz, hanem a kép téma felé haladj. Ez tipikus férfi szokás, el akarják hitetni, hogy fontos az adott nő, meg jaj de érdekel, közben a teste a cél. Nem baj, ha ez a helyzet, csak nem kell a körítés.
2021. nov. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

nemlehet hogy egy változás megy végbe benned? És teljesen tudatlanul csinálod azt hogy vissza és nem lebeszéled a bugyit a lányokról? Ha tudod ennek mi lehet az oka akkor meg is van a megoldásod :)

Amit leírtál példa az miért rossz? véleményem szerint csak nyert azzal a lány hogy többet vár el már az életben a pasiktól mind random nyálcsorgatás

2021. nov. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Beszélgetni szeretek de mostanában annyira nem megy ez, hogy adott témára tereljem a szót, ha meg már normálisabb témákban beszélgetünk akkor kínos belökni, hogy mást is szeretnék.
2021. nov. 5. 18:04
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
Rólam csak lebeszélni szokták a bugyikám.. 😅L
2021. nov. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

ma 21:54

Nincs kedvem bebizonyítani, hogy nekem menne a fordítottja is. :)

2021. nov. 5. 22:22
 9/9 anonim ***** válasza:
35%

Maradj a témánál. Ha el is térsz, valahogy akkor is fűzz bele a mondandódba valami flörtöt, huncutságot.

A szexualitás, erotika, flört, valamelyik mindig legyen jelen.


n

2021. nov. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!