Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ernyedten (is) kisfarkú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ernyedten (is) kisfarkú pasik! Ti uszodában zuhanyzáskor leveszitek a gagyát vagy komplexus miatt inkább nem meritek?

Figyelt kérdés

Nekem ernyedten akkora mint egy csemege uborka:

[link]


Ha ez nem lenne elég csapás sajnos erektáltan is lósz*r méretem van (15/3,5). Utóbbi időben kezdtem úszni, korábban mindig csak szökőévente mentem (kinti) strandra (nyilván ott nem is szokás zuhanyozni), de uszodában inkább jellemző és úszás után le is csapatom magam, de soha nem mertem még levenni a nadrágot a baromi kicsi bébipéló miatt.


Ráadásul alkatra is olyan vagyok, mint egy 10-12 éves, tehát nem akarom megkockáztatni, hogy akár nemi erőszak áldozata legyek, de nyilván a komplexus a valósabb ok, amiért nem merek nadrág nélkül zuhanyozni.


Természetesen amikor benyitok a zuhanyzóba szoktam vizsgálni kinek mekkora és 10 pasiból min 4-nek ernyedten is akkora mint egy fogkrémes tubus, ami az én erektált méretemnek felel meg:

[link]


Ebből is látszik mekkora kamu a 13-15 cm-es átlagméret duma.


Na de a lényeg: ti (akiknek kicsi a pélója) mertek meztelenül zuhanyozni?



2021. nov. 5. 23:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%

Bro, a péniszméreteddel semmi baj nincs.

Bár én is szégyellem a méretem, és nem veszem le a nadrágom.

18F

2021. nov. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Javítanék: egy Colgate fogkrémes tubus bőven nagyobb is mint az én erektált méretem mind hosszra mind vastagságra. Magyarul sok pasinak ernyedten nagyobb mint nekem erektáltan.
2021. nov. 5. 23:03
 3/27 A kérdező kommentje:
#1: Miért neked mekkora?
2021. nov. 5. 23:04
 4/27 anonim ***** válasza:
12cm mereven
2021. nov. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
60%
Menj a francba. 15/4.3 és szép barátnőim voltak. 🙂 Az amúgy húspénisz, ha ernyedten nagy. Na, az erektaltan már alig nő, max 2-3 centit.
2021. nov. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
4%
Valamit kezdjetek a péniszetekkel mert én a nagyot, vastagot szeretem!
2021. nov. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
78%

Ennél a kérdésnél mire fel van #nemi erőszak? Amúgy jó nagy troll kérdés : D

"Természetesen amikor benyitok a zuhanyzóba szoktam vizsgálni kinek mekkora"

Ja... Természetesen :D Meg persze, 10-ből 4-nek nagyobb ernyedten mint egy fogkrémes tubus, ami már saccra is vagy 10-15 centi. Esetleg fel is vered a farkukat, akkor meg kiderül hogy 10-ből 8-nak akkora mint a Schwarzkopf hajlakkos tubus?

2021. nov. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

#7: Mért lennék troll? Olyan nehéz elhinni, hogy egy mérete miatt komplexusos frusztrált pasi tudat alatt is minden kíváncsi alkalmat megtalál, hogy méregesse magát és mégjobban lehúzza a saját énképét?

A szemmértékem meg nyilván nem olyan, mint egy 3 hónapos csecsemőé. Láttam már életemben jópár millió tárgyat amiről tudom mekkora.

2021. nov. 5. 23:28
 9/27 anonim ***** válasza:
96%
azert tetszik, hogy raktal be kepet csemege ubirol, meg fogkremrol, ha esetleg valaki nemtudna mik azok 😂😂😂😂😂
2021. nov. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
92%
Azért lennél troll, mert ez abszolút irreális már-már komikus dolgokat írsz, az egésznek a megfogalmazása is teljesen abszurd : D Ha valakinek tényleg ez van a fejében, menjen pszichológushoz de komolyan.
2021. nov. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!