Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ernyedten (is) kisfarkú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ernyedten (is) kisfarkú pasik! Ti uszodában zuhanyzáskor leveszitek a gagyát vagy komplexus miatt inkább nem meritek?

Figyelt kérdés

Nekem ernyedten akkora mint egy csemege uborka:

[link]


Ha ez nem lenne elég csapás sajnos erektáltan is lósz*r méretem van (15/3,5). Utóbbi időben kezdtem úszni, korábban mindig csak szökőévente mentem (kinti) strandra (nyilván ott nem is szokás zuhanyozni), de uszodában inkább jellemző és úszás után le is csapatom magam, de soha nem mertem még levenni a nadrágot a baromi kicsi bébipéló miatt.


Ráadásul alkatra is olyan vagyok, mint egy 10-12 éves, tehát nem akarom megkockáztatni, hogy akár nemi erőszak áldozata legyek, de nyilván a komplexus a valósabb ok, amiért nem merek nadrág nélkül zuhanyozni.


Természetesen amikor benyitok a zuhanyzóba szoktam vizsgálni kinek mekkora és 10 pasiból min 4-nek ernyedten is akkora mint egy fogkrémes tubus, ami az én erektált méretemnek felel meg:

[link]


Ebből is látszik mekkora kamu a 13-15 cm-es átlagméret duma.


Na de a lényeg: ti (akiknek kicsi a pélója) mertek meztelenül zuhanyozni?



2021. nov. 5. 23:01
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nekem inkább a fogkrémes tubushoz van közel,de én sokkal több inkább csemege uborka méretűt látok. A 10/4 szerintem túlzás a nagyobb méretre, vagy ahova jársz oda nagyon átlag fölöttiek járnak.
2021. nov. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
93%

Kicsi a p.cs.m de sosem érdekelt kinek mi a véleménye. A páromnak megfelel,az a lényeg. Gyerek korom óta úszok és nyilván zuhanyzom is meztelenül. Sokaknak kicsi.

Ne problémázz ezen,rengeteg embernek a kisebbek tetszenek.

2021. nov. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Kicsi van nekem is de leveszem a gatyámat.
2021. nov. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Nem szégyen az ha valakinek kis pénisze van!
2021. nov. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Amúgy nem értem,hogy miért fontos,hogy egy pasi látja,hogy neked mekkora.

Veled akar szexelni?Nem hiszem,jó eséllyel nem.

Illetve jó eséllyel ugyanannál a lánynál sem lesz vetélytársad,akinek nagyobb van.

Sőt,a lányok többségénél ez nem is meghatározó,nem mindenki szereti a nagy péniszt,de,hogy ernyedten mekkora,hát abból még azt sem lehet tudni,hogy mereven milyen,de ha még mereven nagy is valakinek,attól lehet béna az ágyban:)

2021. nov. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Enyém állva is csak 14,5 cm hosszú 4 cm széles, ráadásul nagyon össze tud menni, idegességtől, víztől vagy mínusz hidegek után akár gyűszűnyire is, komolyan, szinte eltűnik a szeméremdombban, ami nekem elég vastag, alig marad egy kis felgyűrődött bőrkupac. Nyilván nem szívesen mutogatom így jobb adottságúak előtt én se, megértelek. Meleg víz olykor segít félmerevvé tenni, az már úgy tíz centi lehet, de azt se szeretem, ha kezd állni, az még cikibb lenne. Levetkőzök ilyen helyen, nem gond, de azért igyekszem mind zuhanyzásnál, mind átöltözésnél elfelé fordulni, törölközőbe tekerve mászkálni, ha mások is vannak. Megoldható, hogy normálisan meg tudj mosakodni, de azért ne te legyél szem előtt, vannak trükkök, mesélhetek. Tehát, ha direkt nem téged lesnek, akkor nem igazán látnak semmit. Bár óhatatlan kilátszik némi részlet egy-egy pillanatra, pl. mikor a törölközőt gatyára cseréled, de az is félig a combod takarásában. Nem látni oldalról sokat, ha az egyik lábaddal előrébb lépsz kicsit, amennyit igen, az pl. engem már egyáltalán nem zavar. Nehogy emiatt ne járj úszni, zuhanyozni. Ha sokan vannak, vagy nem lehet a törölközőt hová tenni, legfeljebb fenn hagyom a fürdőgatyát. Ha egyedül vagyok, levetkőzöm, de van, hogy közben többen bejönnek, akkor igyekszem mihamarább törölközőbe tekerődni. Nyilván valamennyire rám is hat pszichológiailag, ha épp csupa méretes, kisportolt adonisz vesz körbe, de az átlagember ilyen fürdőkben minden téren bűn ronda és nevetséges kategória, azok előtt egyáltalán nem vagyok szégyenlős, nem szoktam cikinek érezni magam, akkor se, ha nagyobb a micsodája.
2021. nov. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Az enyém mondjuk nem kicsi, viszont amit válasz gyanánt el tudok mondani, hogy nem igazán szoktam nézegetni ilyen helyen, hogy kinek mekkora. Illetve ha észre is veszem esetleg véletlenül, hogy valakinek kisebb, akkor sem foglalkozom vele. És a többség, vagy legalábbis aki heteroszexuális, az szerintem mind így van vele. Azt meg nem is értem, miért gondolod, hogy emiatt fognak majd megerőszakolni. :)
2021. nov. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!