Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ernyedten (is) kisfarkú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ernyedten (is) kisfarkú pasik! Ti uszodában zuhanyzáskor leveszitek a gagyát vagy komplexus miatt inkább nem meritek?

Figyelt kérdés

Nekem ernyedten akkora mint egy csemege uborka:

[link]


Ha ez nem lenne elég csapás sajnos erektáltan is lósz*r méretem van (15/3,5). Utóbbi időben kezdtem úszni, korábban mindig csak szökőévente mentem (kinti) strandra (nyilván ott nem is szokás zuhanyozni), de uszodában inkább jellemző és úszás után le is csapatom magam, de soha nem mertem még levenni a nadrágot a baromi kicsi bébipéló miatt.


Ráadásul alkatra is olyan vagyok, mint egy 10-12 éves, tehát nem akarom megkockáztatni, hogy akár nemi erőszak áldozata legyek, de nyilván a komplexus a valósabb ok, amiért nem merek nadrág nélkül zuhanyozni.


Természetesen amikor benyitok a zuhanyzóba szoktam vizsgálni kinek mekkora és 10 pasiból min 4-nek ernyedten is akkora mint egy fogkrémes tubus, ami az én erektált méretemnek felel meg:

[link]


Ebből is látszik mekkora kamu a 13-15 cm-es átlagméret duma.


Na de a lényeg: ti (akiknek kicsi a pélója) mertek meztelenül zuhanyozni?



2021. nov. 5. 23:01
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Miért egy kispéniszű, gyenge alkatú szubférfi tudat alatt a dominancia alapanyagát képezi más pasik szemében, főleg, ha van köztük akár egy aberrált, ferdehajlamú aki szívesen "bepróbálkozna" egy gyenge láncszemnél.
2021. nov. 5. 23:45
 12/27 anonim ***** válasza:
95%

Hallod ez most valami vicc? Teljesen jó méreted van.

Az meg hogy nem mered levenni pasik előtt a gatyád? Wtf? Te a pasiknak akarsz tetszeni? Akkor rossz kategóriában vagy

N

2021. nov. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
90%

#11: ja hogy homofób vagy:D oké nincs több kérdésem, értem már mi baja az agyadnak

#12

2021. nov. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
78%
Attól mert szubmisszív homoszexuális vágyaid vannak, még nem érdekelsz senkit az öltözőben, nem kell a fantáziádat kivetíteni rájuk. Ha valamelyik agresszívabb hím nagyon domináns akar lenni akkor max. képen töröl egyszer amiért a farkát stírölöd.
2021. nov. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
70%

Már megint te?

Menj orvoshoz!!!

2021. nov. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
67%
Nem, nem fog rád mászni egy meleg se, és nem akarnak megdugni mert kicsi a pöcsöd... A melegek közül a többség a nagy farkat szereti. Úgyhogy nem vagy veszélyben, a pasiknak se kellesz.
2021. nov. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
92%
meg attól, hogy te akárkit megdugnál, a többség válogat.. Igen, a melegek is XD Úgyhogy ne reménykedj, nem fognak leteperni.
2021. nov. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 youngboy26 ***** válasza:
91%

Kérdező,

Nekem

ernyedten 9 cm

Mereven 15 cm


Én le merem venni a gatyám! Megfürdöm, megtörölközőm és haza megyek, ennyi!

Semmi extra!


Amúgy jó farkad van, nem kell befosnod, és elájulni, nem te vagy a világ közepe!

Ázsiaikról ne is beszéljünk?!


31F/Bp

2021. nov. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
91%

Most nem azért,de szerintem a csemege uborkával mi a baj?

Van,akinek ettől is kisebb ernyedten,mondjuk mint egy kakaóbab.

Az mit mondjon?

2021. nov. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
90%

Ez a gyerek teljesen hülye. Én valóban járok úszni és zuhanyzok utána, de egészen mást látok, mint amit leírt.

Neki az a mániája hogy kicsi a farka és különböző kamu kérdéseket ír ki.

2021. nov. 6. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!