Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikropénisszel ugye nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikropénisszel ugye nincs értelme ismerkedni ? 19F

Figyelt kérdés

2021. nov. 6. 13:00
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
17%

Amúgy ez tényleg így van ahogy a 20-as írja. Lehet akármilyen vissza taszító, öreg, kövér, kis pöcsű, bunkó egoista,

hímsoviniszta, ha van rengeteg pénzed fullosabbnál fullosabb csajok a lábad előtt fognak heverni!

2021. nov. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Pénzért kösz nem, ha annyira akartam volna már lefeküdthettem volna valakivel, de ha tudom, hogy egyikőnknek se lenne jó, úgy nem sok értelme van.
2021. nov. 6. 13:50
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy időben egy férfi az életemben, akivel néhány havonta összejártunk. Fizikailag képtelen volt arra, hogy felálljon a farka, viszont imádta a női testet. Nézni, simogatni, az orgazmusig kényeztetni.

Kizárólag az én élvezetem volt a fontos számára, de azt állította, hogy neki olyannyira jól esett, mintha neki is orgazmusa lett volna.

Ilyen kapcsolatot is ki lehet fogni.

2021. nov. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
#23 Ez egy nagyon halvány reménysugár a szerencsétlen sorsú férfiaknak. El sem tudom képzelni hogy hány csalódáson, megaláztatáson kell keresztülmenni mire összefut az ember egy olyan nővel aki el tudja fogadni úgy ahogy van. Az ember nem tud végtelen mennyiségű pofont elviselni az élettől, szóval én nem csodálkozok azon ha sokan inkább az örök magányt választják.
2021. nov. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
50%
És amúgy helyes vagy? Vagy emellett még csúnya is?😬 Mert akkor tényleg necces.
2021. nov. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
54%
#21 Max prostit kap pénzért. Van egy ilyen ismerősöm. Totál ronda. Kövér, kopaszodó, 29 éves, de 50nek néz ki, viszont elég tehetős. De a személyisége is elég ocsmány, lenézi a nőket. Soha nem volt barátnője, kurvázni szokott.
2021. nov. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Sokat nem dob a latba, hogy hogyan nézek ki, nem is értem ezt miért kérdezted. Már nagyrészt úgy is elfogadtam, hogy kapcsolat és szex nem adatik meg nekem. Nem vagyok perverz akit izgat, hogy a barátnőm mellettem félrekefél vagy ilyesmi, egy egészséges lány/nő meg úgy is vágyik rá, aztán idők kérdése, még ha el is fogad így ahogy.
2021. nov. 6. 23:46
 28/29 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen reálisan látod a helyzetedet kérdező. Normális párkapcsolatra nagyon kevés esélyed van. Az emiatti hiányérzet mindig ott lesz benned, szóval én azt mondom hogy koncentrálj inkább az élet más dolgaira, próbálj ki minél több mindent aztán élj a hobbijaidnak. A nőkről sem kell teljesen lemondanod, keress egy empatikus prostit akihez visszajárhatsz. Ők már láttak mindent, nekik te sem leszel nagy újdonság. Rokkantak,súlyos testi deformitásokkal élők közül sokan ezt teszik, nekem is ez jutott a szexből, ez van. A semminél több ez is. Az élet kegyetlen és igazságtalan sokak számára. Akik jó lapokat kaptak és a szerencse is mellettük áll azok ezt nem érthetik mert nem lesznek soha a te helyzetedben.
2021. nov. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

Semmiképp ne add fel.

Annyi “játékszer” van már. Valamit biztos találsz amit tudsz alkalmazni:))

Arrol nem is beszelve hogy lehet valakinek ez jon be. Ki tudja..

2021. nov. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!