Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mennyire visszataszít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire visszataszító ha kutyapózban azt látjátok, hogy a nőnek külső aranyere van?

Figyelt kérdés
Undorodtok emiatt a nőtől, vagy emiatt vele ettől a póztól?
2021. nov. 11. 18:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#9 szerintem éppen úgy lenne kevésbé kellemetlen, ha előtte szólnál neki.
2021. nov. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szilvalekvárt kapna karácsonyra.
2021. nov. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
87%

Uhh ha ennyire odáig van az análért, akkor a helyedben lehet offolnám a pasit. Sajnos az esetek nagytöbbségében ebből az van, hogy ad egy kis időt neked, de az a terve, hogy majd rábeszél vagy majd úgyis megnyílsz idővel és belemész (ezért is fontos mondani, hogy egészségügyileg kizárt, mert ha csak azt hiszi, hogy nem akarod, akkor úgy van vele hogy jólvan majd rábeszél). Valamint ha mégis lemondana teljesen az análról, egy idő után megcsalna emiatt. Rosszabb ha prostizni megy csak anál miatt. Sajnos sok ilyen van.

Én se tudnék lemondani egy fétisemről se, ahogy sneki más se tud. Az elfojtás pedig egy idő után robban.

Mondom ezt úgy, hogy nekem nincs bajom az anállal (mielőtt valaki jönne hogy biztos valami prűdség vagyok)

N

2021. nov. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
13# teljesen igazad van. Mivel izgatja az anál nem fog elmondani róla.
2021. nov. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha fenékmániás+anál akkor már az aranyéren ki lesz akadva.
2021. nov. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Jöjj össze a 13-assal! Pont egyszinten van veled!
2021. nov. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kép egy ilyenről ami neked van? Csak h el tudjuk kepzelni mennyire olyan.
2021. nov. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!