Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek az ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az ilyen pasiról, ez normalis viselkedés?

Figyelt kérdés

Folyton, kényszeresen próbál felhajtani újabb es újabb nőket, társkeresőről, ha van is barátnője időnként, nem áll meg, es keres lázasan, de azt hazudja, hogy hűséges. Régiekkel is tartja a kapcsolatot, senkiről nem képes lemondani, nőről, aki egyszer az övé volt, bekerül a kelléktárába.

Szüksége van szerintem az adrenalinra, a folyamatos találkára való készülésre, bújkalasra, izgalmakra.

53 eves



2021. nov. 15. 23:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%

Belefér...


28/F

2021. nov. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Neki mindegy egy nő hany eves hogy nez ki, lehet vasorrú bába, 100 kilós bajuszos Ilonka, nem számít !
2021. nov. 16. 00:03
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Egyes vagyok... Nekem már a bajuszos nem férne bele, meg a 100+ is kihúztam a listámról... Ja meg a vasorrú bábát sem szeretném...

De ha neked belefér...

Mindenkit megdugnál... Értjük...

Ez pusztán csak egy kérdés: A fiúkat, férfiakat is? (Nem vagyok meleg...)

2021. nov. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ezek szerint lehet hogy pasi is belefer
2021. nov. 16. 00:10
 5/14 anonim ***** válasza:
Régebben volt hogy csináltam ilyet, de amit ad az ember azt kapja vissza, ezt megtanultam. Én nem ítélem el mert nem vagyok bíró de nehogy későn jöjjön rá hogy elpazarolta az életét.
2021. nov. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Érdekes... Hát akkor kívánok sok szerencsét...
2021. nov. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
En nő vagyok nem a pasi
2021. nov. 16. 00:23
 8/14 anonim ***** válasza:
Oh, bocsánat, akkor félreértettem az egész kérdést. Azt hittem a pasi irogat ki ilyeneket magáról... Akkor mindjárt előlről kezdem...
2021. nov. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nagyjából visszaolvastam. Az a véleményem, hogy ő egy vén kujon...

Nem feltétlenül normális, de mit lehet tenni...

Amúgy nem feltétlenül biztos, hogy a férfiak is játszanak nála... Aztán kitudja...

2021. nov. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Többedszer kérdezed ugyanezt, akadjál már le erről a baromról. Mi bajod van tulajdonképpen? Ha van más, aki megdugjon, akkor nyergelj át másra. Ha meg nincs más, aki megdugjon, akkor örülnöd kéne, hogy van ez a csávó, aki mindenkit meg akar dugni, mert így kerültél bele te is a szórásba. Nem?
2021. nov. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!