Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, voltatok már szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, voltatok már szűz pasival? Hány percig bírta az első szexet és az első alkalommal hányszor élvezett el és hányszor ti? Hányadik partneretek volt? Hány évesek voltatok és mennyi a pasi, vagy pasik, ha több szűz is volt?

Figyelt kérdés
Srácok is írhatnak, arról, amikor elsőre voltak lánnyal.

2021. nov. 19. 09:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Igen voltam. A jelenlegi parommal. Elso alkalommal 2x szeretkeztunk. Elso par lokes volt, a masodik 20 perc. 2x elveztem el en is. Elso utan az oraltol. Masodiknal a szexnel. O a masodik partnerem. Elso szexnel en 17 voltam o 16. Most 21 vagyok
2021. nov. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Egy harmincas és egy negyvenes szűz volt innen a GYK-ról. Én 33 voltam mindkettőnél, kifejezetten szűzet akartam, azért is választottam innen.
2021. nov. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
#2: És milyen volt velük?
2021. nov. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%

#2


Le a kalappal előtted, hogy segítettél azoknak a pasiknak megoldani ezt a problémát.


Furcsa, de az én történetem is hasonló. Én 28 éves voltam, és én is itt találtam egy nőt, aki elvette a szüzességem. Viszont nem tudta rólam, hogy az vagyok.


Amúgy nem mondanám jól sikerültnek az első élményt, de tapasztalatnak jó volt.

2021. nov. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

Sok itt a lelki sérült, ezért viszonylag sokat kellett kommunikálnom velük, hogy olyat találjak aki emberileg és külsőre is megfelel. Amúgy egészen cukik voltak, mindkét esetben én irányítottam, szerintem kihoztuk a lehetőségekből amit elsőre ki lehet!

#4

Nem kifejezetten jótékonykodás volt, inkább engem izgatott milyen az amikor én vagyok az első. Látni akartam a vágyódást és a beteljesedés izgalmát olyan pasik szemében akik már akár le is mondtak erről. Nagyon jó élmény volt ebből a szempontból, a saját lelkemnek tett jót, hogy én beavattam őket! Egyáltalán nem bántam meg.

2021. nov. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

Kaptam egy privát levelet, de itt válaszolnék rá röviden, amúgy is illik a témához.


"Hogy találtál itt nőt erre?"


Ő írt rám, privátban.


"Ő hány éves volt?"


22 evés volt.


"Mennyire lehetett tapasztalt, hány pasival volt előtted?"


Előttem több pasival is lefeküdt, köztük volt egy pár szűz is.


"Nem is gyanakodott, hogy szűz lehetsz és nem is kérdezgetett?


Beszélgettünk a szexről, de azt hazudtam, hogy tapasztalt vagyok. Jó színész voltam. Mentségemre szóljon, hogy vallási okok miatt voltam olyan sokáig szűz, amit már szégyelltem akkoriban (már nem járok abba a gyülekezetbe).

2021. nov. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A 4-es, 6-os választ én írtam.
2021. nov. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%

Szia! Én férfi vagyok, de mivel jelezted, hogy nem gond ha mi is válaszolunk, én leírom hogy velem hogy volt…


Elsőnek 19 éves koromban voltam egy már tapasztaltabb 20 éves, túlsúlyos csajjal.


Nehezen ált fel, de nem a teste miatt, hanem mert izgultam…


Orálozott nekem, s megbeszéltük hogy ha kell, úgyérzem hogy nem bírom tovább, akkor a szájába élvezhetek.


Szerintem 10 percig is szopott, mire így lett.


5 percet vártunk, kb. negyed óráig ujjaztam és nyaltam, majd megpróbáltam betenni neki több pózban is, de sehogy sem sikerült…

Vagy kényelmetlen volt a pozi, vagy lelankadtam, stb.

Így mégegyszer élvezésig szopott.


Utána még kétszer voltunk együtt az azt követő napokban, a második alkalmamkor sikerült betennem, de 1 perc alatt elélveztem… A harmadik alkalmamkor pedig már ment minden rendesen és sokáig bírtam, nem tudom pontosan meddig, de 10+ percig.

2021. nov. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%

Még valami:


Nekem a vele való kapcsolat nem csak a szexről szólt. Én szerettem őt, komolynak is indult a kapcsolatunk, de aztán szétesett. De ezt már nem bánom.


(4-es voltam)

2021. nov. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
27%

Utolsó, így elmondta a múltját, részletezte, hogy szűz pasikkal is volt és nem várta el, hogy te is mesélj neki valamit? Így is sikerült eltitkolnod?


Akkor elég profi lehetett, ha ennyi pasival volt. Mit mesélt a szüzekről, hogy teljesítettek, nem bánta meg?

2021. nov. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!