Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, voltatok már szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, voltatok már szűz pasival? Hány percig bírta az első szexet és az első alkalommal hányszor élvezett el és hányszor ti? Hányadik partneretek volt? Hány évesek voltatok és mennyi a pasi, vagy pasik, ha több szűz is volt?

Figyelt kérdés
Srácok is írhatnak, arról, amikor elsőre voltak lánnyal.

2021. nov. 19. 09:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%
16 évesen egy akkor 25 éves csinos, szőke hölgy avatott be. Az 5 évvel idősebb bátyám baráti társaságából ismertem. Mivel előtte viszonylag sok whiskey-t ittam, jó sokáig tartott, mire elmentem. Közben ő is elélvezett. Rá is kérdezett, hogy biztos, hogy szűz voltam-e. Utána tanitgatott még néhány hónapig.
2021. nov. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten szüzek voltunk - én 19, ő 18.


Kívülről nagyon magabiztos és megnyugtató volt, nagyon vigyázott rám. Utólag bevallotta, hogy nagyon félt/aggódott végig, hogy ne okozzon fájdalmat nekem :)


A behatolás nagyon lassú volt (sajnos hiába vigyáztunk, attól még fájt nekem) de utána szerintem fél percig se bírta :D (nem hibáztatom, új élmény volt)


Egyszer ment el ő, én egyszer sem, de nem bántam.

2021. nov. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
81%

Na akkor én is ide vetem a kis szösszenetem.

24 évesen voltam egy 40 éves nővel, tudta hogy szűz vagyok, meg is volt lepődve, nem volt még szűz pasival és őt is jobban izgatta emiatt a dolog.

Első alkalommal annyira izgultam hogy behatolás előtt elkezdtem lankadozni, összehoztuk végül, kb 5 perc és végem lett. :D

Következő alkalommal már fél óra után ő mondta hogy nem bírja tovább. :D

2021. nov. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mindketten azok voltunk
2021. nov. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
85%
Voltam szűz pasival. Hátulról betette, megállt, nem mozgott, azt mondta jó szűk vagyok, elkezdtem én mozogni, el is élvezett..
2021. dec. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen voltam egy 17 éves szűz pasival kB 15 percig bírta. Elment engem meg nem elégített ki.
2022. jan. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
79%
Haha. Na ez egy emlék. A legelső csajommal amikor "elvesztettem",akkor kb. 20 másodpercig bírtam. (csóri csajom) Nem egy szépség volt de olyan segge meg barack volt alatta,hogy fuh...mindenesetre gyorsan megtanultam kezelni a dolgot és mostmár ott tartok,hogy inkább kivárom amíg a csaj elmegy többször. :)
2022. jan. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!