Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi értelme a prostiknál a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme a prostiknál a "barátnő feeling"-nek!?

Figyelt kérdés

Nem elég, hogy az orgazmust megjátssza (ha egyáltalán megteszi), még azt is játssza el, hogy a csajotok, hogy törődik veletek?


Mégis mi értelme ennek a bohóckodásnak!?


Keressetek egy igazi barátnőt.


2021. nov. 22. 00:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
52%

Jajjistenem... Feltettél egy kérdést, kaptál választ, majd tovább hajtod az igazad, ami már nem is kérdés, hanem kérés az olvasók felé. Jelentsük a kérdésed?


Az a döbbenetes, hogy magukat értelmesnek valló felnőtt emberek képtelenek tök egyszerű dolgokat felfogni.


Eleve a prostitúció nem egészséges dolog. Akármelyik részéről lehet hozni példát, hogy nem az. Te meg kiemelsz egy dolgot, ami neked épp nem tetszik, mert valamiért nagyon frusztrálja az életed és ezen pörögsz.

2021. nov. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

A kérdésre továbbra sem kaptam választ, hogy mi értelme ennek az egésznek.


1. A vendég azért kér barátnő feeling-et, mert érzelmileg ki van éhezve, nem elég neki a szimpla dugás. Viszont annak csak látszatát kapja meg, tehát egy illúziót.


2. A prosti - mint olvashattuk az előbb - feltehetően utálja a barátnő feeling-et.


Tehát senkinek se jó.

2021. nov. 22. 00:42
 13/19 anonim ***** válasza:
53%

Megkaptad a valaszt.

1, Ha fizetnek es mukodik, akkor ertelemszeruen megkapja, amit akart. Ha nem kapnak meg, nem mennenek ezekhez a lanyokhoz es eltunne a baratno feeling kifejezes.


2, EGYES prostik utaljak. Masok szeretik.

2021. nov. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
72%

Sokan nem értenek veled egyet. Nyilván azért van ilyen, mert van rá igeny.

Amúgy a boltba, kocsmába is a kedves eladót, pincért szereted, nem? Pedig is csak érdekből kedves.

2021. nov. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
66%
A kedvesség meg a barátnő feelinges prosti közt nagy különbség van.Gondolom a sima prosti sem egy tuskó, ha pénzt akar.
2021. nov. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell megértened. Én sem értem. Ha prostihoz mennék, én kifejezetten megkérném, hogy ne játssza meg magát, csak tűrjön. Viszont el tudom fogadni, hogy valakinek erre van szüksége. Hogy is van a mondás? Mindenki magánügye, mit csinál az ágyban kölcsönös beleegyezésével.
2021. nov. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
47%
A barátnő is csak megjátssza. Annak mi értelme van?
2021. nov. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
61%
Érdekes barátnőid lehettek 17-es...
2021. nov. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
16%

17-es Elég béna vagy, ha a barátnőd megjáttsza! 🤣


Amúgy meg prostizni sem teljesen normális! Az lenne az egészséges, hogy társaságba jársz és vagy olyan jó, hogy össze tudsz hozni egy dugást fizetés nélkül is. Csakhát ahhoz fejlődni kellene és legfőképp kimenni a házból.

2021. nov. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!