Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen létezhet? 23L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen létezhet? 23L

Figyelt kérdés

Van egy pasi aki nagyon nem az esetem, de beszélgettünk és kiderült h ugyan azt szeretjük szexben... Taliztunk de előre jeleztem neki h csak dumálunk és mikor lekapott akkor nem ellenkeztem és úgy megszopatott amiben már régen volt részem és nagyon tetszett.(csak szopás volt)

Ez hogy lehet? Én eddig mindig csak olyan férfival voltam akihez vonzódtam és mindig is azt mondtam h csak így lehet jó a szex. Most meg...


Volt már valaki így?


2021. nov. 23. 15:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Látod, hogy létezik. :)
2021. nov. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%

Hát ez elég gáz…

Nagyjából szopóautomatává degradált

2021. nov. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint létezhet. Én is feküdtem már le nővel, aki iránt nem éreztem sokat.
2021. nov. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 kisördög1 ***** válasza:
100%
A vágyaidat nem mindig azzal tudod kiélni aki szerelem első látásra és hidd el élvezni fogod ahogy felfedezed őket és megéled! Ismerős, én is voltam így
2021. nov. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Velem is tortent ilyen, nem vagy egyedul 24l
2021. nov. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
én is szexeltem már csajjal akivel csak barátság volt köztünk... bár utána már többet is akart.. 30F
2021. nov. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha annyira über nagyon nem tetszett volna akkor nem találkoztál volna vele, (mert minek, ennyire ráérsz?). Amúgy meg mit vártál, akivel a szexről dumálsz az csak az ógörög irodalomról való értekezés céljából akar veled találkozni? 😂
2021. nov. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Miért van olyan erzésem hogy nem 23l vagy hanem 32 Lajos"

Óóó igen, mert a nők mind szent, ártatlan lelkek, és el sem képzelhető az, hogy egy ilyen megtörténjen, és élvezzék pl a szopatást...

2021. nov. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nah ez a gyakorinépe.. Aki igazat mer kiírni arra azt mondjátok h kamu, de ha pl egy 50 éves féri aki 18 lánynak adja ki magát és belinkeli h melyik szexi ruha állna neki jobban az nem kamu igaz? 🤣

Képzeljétek h ez tényleg megtörtént és azért találkoztam vele mert mondta h felém lesz dolga és dumáljunk egy kávé mellett.. Beszélni meg szívesen beszéltem vele mert elég értelmes.


De jobb ha legközelebb nem ide fordulok "segítségért" mert itt értelmetlen hitetlen emberek vannak!

2021. nov. 23. 18:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán hogy jutottak el odáig hogy be kapd a farkát? Akivel szexről beszélek nem cumizom le, akit még igen akkor ott van valami izgalom iránta. Erre a választ csak te tudod!!!;
2021. nov. 24. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!