Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak, volt, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, volt, hogy ejakuláció (lövellés) közben megakadt a szex, a lendület és nem volt teljes orgazmusod, neked is megfájdultak a heréid, ágyékod?

Figyelt kérdés
Mint mikor a nő közösülés közben leugrik a szerszámról, elhúzódik hirtelen a saját orgazmusa miatt és te pedig megakadsz, majd nem mész el teljesen. Nektek is fájt utána?

2021. nov. 23. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
23%

Csak én nem értem mi a kérdés? Nincs olyan hogy nemteljes orgazmus. Miért fájna akármim? Hogy lehet nem elmenni teljesen?


19f

2021. nov. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fájdul meg, de nagyon kellemetlen. Sokszor ezért fejezem be kézzel, mert az a biztos, punciba szex közben valahogy nem tudok elég jól kielégülni, mert nem tudom olyan jól elkapni a ritmust.
2021. nov. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
nincs olyan hogy nem mész el teljesen
2021. nov. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt már olyan, hogy állva dugtam a barátnőmet, ő az asztalon ült és pózváltáskor kihúztam a farkamat és pont akkor élveztem el, amikor teljesen kint voltam, mintha állva csináltam volna magamnak. Nem fájt semmim, de bosszantó volt nekem, alapból mindig punciban szoktam elélvezni.
2021. nov. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

aki lepontozott magyarázza már el, hogy lehet kilövellés közben megakadni és nem lesz teljes az orgazmusa

oké hogy pisilés közben le tudok állni menet közben de spriccelést hogy hagyod abba mondjuk a 3.-nál 7 helyett

mert oké ha van ilyen jogos a lepontozás

2021. nov. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet ilyen, pont, ahogy a 2. írja. Ezért jó, ha a nő nem mozog, hanem csak fekszik, mint egy darab fa. Nem zavar bele a ritmusba.
2022. márc. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!