Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostitól elkaptam valamit,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostitól elkaptam valamit, írjak róla negatív értékelést?

Figyelt kérdés

Pár napja voltam egy lánynál, gumi nélkül volt a franciázás, ahogy lenni szokott, pár napra rá égető viszkető érzés van a húgycsövemben.. Jövőhéten megyek dokihoz.


Maga a lány normális volt, de azért feltételezné az ember, hogy néha elmennek valami szűrésre, de tudom, így jár aki ebben részt vesz.


Nem fogok mostanában menni egy jó darabig, az is biztos.



2021. nov. 26. 09:11
A kérdező szavazást indított:
igen, írj értékelést, hogy megtudják a többiek is
ne írj, nincs értelme
28 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Úgyis törölni fogja, viszont legalább szólj neki, tudjon róla. Bár esélyes, hogy nem fogja érdekelni
2021. nov. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy tőle kaptad el. Nekem volt hogy nyilvános wc-ben kaptam el valami fertőzést. Megfogtam kilincset, utána a farkam, másnap mehettem a dokihoz.
2021. nov. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
50%

Igen, mindenképp jó lenne (hogy más embereket megóvj!) irnod. De!!!


Ha rám hallgatsz, nem azt írod h tőle kaptad el, mert

1) ez nem tudod bizonyitani,

2) másrészt különös oltalom alatt álló személyes adat az egészségi magán(?) ügy


Azt írd, hogy ez meg ez történt, x nappal később ilyen tünetim lettek.


"de azért feltételezné az ember, hogy néha elmennek valami szűrésre"

-sajnos még napjainkban sem szoktak garatból RUTINszerűen mintát venni. Lehet h csak ott van neki a fertőzés.


Chlamydiára lehet gondolni, esetleg Tripper (de az gennyezni is szokott).

2021. nov. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#2: velem is történt már olyan régen, de most nem voltam nyilvános wc-n hónapok óta, szombaton voltam a csajnál, hétfő este környékén kezdett égetni.


#3: nem gennyedzik, csak éget, főleg miközben ejakuálok..


Akik barátnő/feleség mellett járnak krvázni, na ott milyen ciki lehet ez. Hazaviszi a pasi, és megfertőzi az asszonyt :D

2021. nov. 26. 10:14
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
Ha engedi írj róla negatív értékelést de arra számíts egyből tiltani fogja az értékelési lehetőséget.
2021. nov. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
akkor ezért lehet sok nőnél letiltva az értékelés eleve... viszont én még senkinél nem láttam negatív kommentnél ilyet, hogy elkapott volna valamit.
2021. nov. 26. 12:21
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Először menj az urológiára kideríteni mi az. Ha nemi úton is elkapható akkor az urológus magától fogja megkérdezni kivel éltél az elmúlt x időszakban nemi életet.

Ha STD vagy nemi úton terjed akkor írj nyugodtan értékelést. Bár törölni fogja / letiltatja az értékeléseket, de az is infó a többi embernek (mármint ha egy prosti alatt nincs értékelés az gyanús).

2021. nov. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
jövőhéten megyek bőr és nemibeteggondozóba
2021. nov. 26. 12:35
 9/19 anonim ***** válasza:
És a lány kérte, hogy gumi nélkül legyen a francia? Vagy a te döntésed volt, hogy nem védekezel? Egy natúr franciánál egy bakteriális fertőzés bármikor, bármilyen kapcsolatban benne van a pakliban. Ugyanis az a természetes, hogy a szájban baktériumok vannak. Mindenkiében, a tiédben is. Lehet, hogy egy picit meggyengült az immunrendszered (pl. fáradt voltál, nem aludtál eleget, ezer oka lehet...), és fogékonyabb lettél a bakteriális fertőzésre. Ha ez a helyzet, akkor erről, meg arról, hogy óvszer nélküli franciát kértél nem a lány tehet!
2021. nov. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

alapból elkezdte szopni gumi nélkül, de én se kértem, hogy húzzon. Legközelebb mindenképp fogok gumit kérni,ha prostikhoz megyek.


Szerintetek a legtöbb prosti hordoz valami betegséget?

2021. nov. 26. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!