Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy jó cuckold kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jó cuckold kapcsolat hogyan működik?

Figyelt kérdés

Én a férj vagyok és mostanában egyre gyakoribb téma ez a feleségemmel. Mindketten 38 évesek vagyunk és én már nem annyira teljesítek olyan jól az ágyban mint annak idején, de ettől függetlenül ugyanúgy szeretjük egymást.


Légyszi ajánlatokat ne írjon senki privátban, mert még nincs eldöntve a dolog.



2021. dec. 2. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Ez mit jelent ?
2021. dec. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1 Hát, nézz utána Google a barátod.:)
2021. dec. 2. 22:24
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

#1


Arról van szó, hogy a csávó végignézi, amint megdugja a csaját egy másik pasi.

2021. dec. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Aha, hát én nem próbáltam még ilyet és furának is tartom de ha mindketten benne vagytok szerintem nincs akadálya .
2021. dec. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet sokféleképpen alakítani.

Eljárhat egyedül a bullhoz, te otthon várod, és beszámol, amikor hazaér.

Esetleg küld fotót, videót.

Vagy a bull jön hozzátok, és előtted szexelnek.

Ott is lehet több irány. Nézed ágy szélén, vagy besegítesz. Tartod az asszony lábát, vagy simized. Akár nyalod közben a csiklót.

Szóval széles a paletta, nem tudom, nektek mi fér bele

2021. dec. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
5-ös: +1!
2021. dec. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Az a lényeg, hogy ha belemész, akkor egy rossz szavad sem lehet, hogy a feleséged félrekefél.

Vagy rá fog unni, lelkiismeret furdalása lesz vagy élvezni fogja. Utóbbi esetben el kell fogadnod, hogy nem tudsz vátoztatni a helyzeten.

2021. dec. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Én is ugyanúgy vagyok vele, kicsi farkam és a potenciámmal is problémák vannak, ezért megengedtem neki, h megdugassa magát a jelenlétemben valakivel, aki tetszik neki. Szeretném látni, hogy hogy élvez egy olyan férfi alatt akinek nagy farka van aki kitölti a punciát aki úgy megdugni hogy utána lábra állni is alig bír. Aki tele élvezi a punciát.
2021. dec. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#7 Ez baromság. Miért ne beszélhetnék meg utólag a férjjel, hogy neki mégsem jön be ez a dolog? Kipróbálták, nem tetszett mindkét félnek, ezért ennyi volt. Ez a NORMÁLIS.
2021. dec. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
32%

#9!


Nem baromság. Ha a nőnek bejön, rákap az ízére, akkor nem biztos, hogy vissza akar térni a hűséges életéhez.

2021. dec. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!