Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon furcsa, hogy férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon furcsa, hogy férfiként kifejezetten bejönnek ezek az oversized pólós öltözködésű lányok? 26/F

Figyelt kérdés

Na, azért tegyük tisztába a dolgot: egy testhez simulós, nyári egyberuha is legalább annyira fel tudja kelteni a figyelmem, de mióta Budapesten élek, észrevettem, hogy ezek után a bő, uniszex pólós lányok/nők után is gyakran megfordulok az utcán. Nem tudnám megfogalmazni, hogy miért, talán csak mert egyszerre nagyon cukik és vagányak ezekben a bő pólókban. Imponál ez a fajta lazaság egy nő részéről, és az, hogy nem akar mindenáron mindig "királykisasszony" stílusú lenni valaki a feszülős miniruhákban meg toppokban.

Csak azért furcsállom egyébként, mert itt folyamatosan látom az ilyen kommenteket az öltözködős kérdéseknél, hogy "egy nő mindig öltözzön nőiesen, különben egy pasinak sem fog kelleni, és punktum!!!" Nem tudom, hogy akkor bennem mi működhet másként :D


Linkelek pár példát is a teljesség igényének kedvéért:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2020. júl. 28. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Tisztára mint egy pick me girl... csak farkad van
2020. júl. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy ez miért probléma. Ha bejön, bejön, mindenkinek más az ízlése. Egy jó nő, ilyenben is az.
2020. júl. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, ez részedről természetes reakció.
2020. júl. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Hát marhára nem vagyok párkapcsolati szekértő de ettől jóval fontosabb szempontokat szoktam nézni egy nőn mint hogy hogyan öltözködik... Nekem pl az fontosabb hogy hogy néz ki meztelenül :D
2020. szept. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Alkalomhoz illően.

Egy futóversenyre hadd ne érkezzen már miniszoknyába,tűsarkúba nem?


Amúgy rendre helyes pofijú lányokat linkeltél,tehát egyáltalán nem meglepő,hogy tetszenek.


Kérdés,ha mondjuk egy 100 kilós nőn látnád ezeket,akkor is a ruhákra fókuszálnále e,vagy inkább az van,hogy helyesarcú lány felveheti a clozetajtót is,akkor is tetszeni fog egy csomó pasasnak.

2020. szept. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ők a divatot követik. Én is sokszor felvettem ilyet régebben (meg most is) de nem a divat miatt.

Nagyon jól néz ki, de nem csak az ilyen insta csodákon.

2020. szept. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
Nagyon furcsa! Annyira, hogy én egyből az ezotéria rovatba írtam volna ki a kérdést!
2020. szept. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Miert lenne furcsa? Neked ez tetszik és pont, nekem fehér ruha tetszik a nőkön, mindenkinek más a gyengéje.


Butaság gyakorin írt "okosságot" komolyan gondolni, mert akkor minden férfi bunkó lenne aki csak a farka után megy és minden nő csak a pénzért lenne valakivel.

2020. okt. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nincs veled semmi baj. Nincs előírva, hogy kinek, mi, hogyan tetsszen.
2020. okt. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ahogy az is izgi, mikor a lany a pasija polojaban alszik. Megvan a pikanteriaja.
2021. máj. 16. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!