Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol érdemes tárolni a szexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes tárolni a szexuális segédeszközeinket, hogy ne találja meg a gyerek meg egyéb illetéktelenek?

Figyelt kérdés

Sehol nem találok zárható komódokat, éjjeliszekrenyeket, lakasbutorokat. Csak irodabutorokat árulnak zárhato funkcióval. Azok meg úgy is néznek ki..


Azért nem értem, mert nagyanyáim komódjai, sőt ruhásszekrényei is mind zárhatók voltak. Miért ment ez ki ennyire a divatból? Ennyire nincs igény a zárhatóságra??



2021. dec. 5. 12:11
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

10:


Jé erről nem tudtam, tényleg:


[link]


Nem mindenhova jó, plusz nem tudom mi van, ha lemerül az elem és bezárva marad (olyankor rombolni kell?), de egy lehetőségnek jó, köszi az ötletet

2021. dec. 5. 13:58
 12/12 anonim ***** válasza:
Én kettéfűrészeltem a nagyanyám hagyatékából származó (zárható) ruhásszekrényt ami olyan lett így mint egy komód. Egyik fele tele van dögös erotikus rucikkal, jelmezzekkel, a másik pedig mindenféle eszközzel. Sokszor elképzelem mi lenne ha valaki idegen előtt kiborulna minden az biztosan elájulna a látványtól vagy orvost hívna. 😂
2022. jan. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!