Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másoknak is van itt olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak is van itt olyan párkapcsolata, miután a hölgy nem szeret szopni, hogy ezt a hiányt önszopással orvosolják?

Figyelt kérdés
A férfi ajánlotta ezt fel a hölgy számára könnyítésül, miután nem szeretne a párkapcsolatból kikacsingatni? Vagy a hölgy kérdezett rá, mivel hallotta, hogy egyes férfiak így szokták megoldani az ilyen fajta igényüket, ha más lehetőség nincs? Egymással megbeszélve, egymás tudtával, sőt, egymás előtt csináljátok? Vagy a másik tudta nélkül titokban? Férfiak és hölgyek válaszát is várom. De elsősorban hölgyekét, hogy ők mindezt hogy fogadták. Segítségként a társuktól?
2021. dec. 14. 23:46
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
A mi esetünkben én a férfi ajánlottam fel, amit segítségként értékelt. Nálunk ez megbeszélés és közös megegyezés, illetve egymás előtt megy, de korábban bátortalanság miatt titokban.
2021. dec. 14. 23:52
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Bro' ha megy az autofelláció akkor elismerésem - na nem azért mert lesz.pod magad, hanem a hajlékonyságodért (nekem ha menne akkor sem tenném, de ettől még extra hajlékony vagy). Elég ritka ha valaki erre képes, szóval nem fogsz túl sok ilyen esetet látni. Ti így beszéltetek meg, nektek ez így jó, egészségetekre.
2021. dec. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Életemben nem láttam még olyat amit írsz!!!!

Heteroszexuális vagyok, de megnézném hogy szop.od le magad, mert akkor a gerinces el törne. Van egy lány ismerősöm és balettozik, igen hajlékony de még ő sem tudja a fejét a lábai közé tenni, térde közé igen, de oda nem.

Esetleg ha 30cm a far.kad csak akkor tudod magad cumizni.

2021. dec. 15. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
55%

Én fiatal koromban megpróbáltam. Akkor éppen hogy elértem a makkot, ha gyertya állásban voltam, pontosabban a lábaimat a fejem mögé raktam. Abszolút kényelmetlen, élvezhetetlen... meg eleve az, hogy egy kényelmetlen pózban eléred, nem azt jelenti, hogy le tudod szopni magad.


Te le szoktad szopni magad?

2021. dec. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Eddig minden nő leszopott

Pedig volt olyan, akiről tudtam, hogy nagyon ellenzi

De hát ha rendesen ki van elégítve, akkor egy idő után ő érzi rosszul magát, ha nem teszi meg xd

2021. dec. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Durva milyen hajlékony vagy. Ha nektek ez így jó, megbeszéltétek, akkor csináljátok. Azért ne gondold, hogy ebben olyan sokaknak lesz tapasztalata.
2021. dec. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

2-es, köszönöm a bátorító szavaidat - lásd: "Ti így beszéltetek meg, nektek ez így jó, egészségetekre." Tényleg többször is megköszönte már, hogy ennyire figyelmes vagyok hozzá - s valóban szívesen megteszem érte, s eléggé rendszerességgel átlag heti egyszer, de időnként akár heti kétszer is, amikor, nem fiatal lévén, átmeneti merevedési zavaraim vannak.


Igazából véve a szopásnak nem a gyakorlati, hanem a 'végszó' részét gyakoroljuk önszopással - egyrészt azért, mert a 'lezárás' nélküli szopással a páromnak semmi baja, sőt, hisz kész akár fél-egy órát is elszopogatni; így már csak az 'utószóval' kell kezdenünk valamit, bár az önszopásnak egy lájtosabb változatával, nem a bekapóssal, hanem a magam felé való hemperedéssel.


Én azt szeretem, ha néz is közben, így van, hogy közben ott tornázik, vagy öltözik mellettem, de volt már olyan is, hogy ő húzogatta, igaz, akkor beterített mindent ... végül is az, amit én fogadok be az ő szája, torka és gyomra helyett, mivel csak ezzel van gondja; de legtöbbször a melleit fogom közben, ahogy mellettem fekszik.


Igen, ez fárasztó pozíció, de nagyon nagy szükségem van az orális élményekre, még ha magam által kapom is meg, igaz, az ő tudtával és előtte - így gondoltunk már arra is, hogy az ó arcára, vagy a mellére, esetleg a hasára élveznék, és onnan nyalogatnám le ... netán a dugi után átcsurgatná az óvszerből a számba; de egyébként hetero vagyok, csak nagyon szeretem a páromat (igen, még ennyire is).

2021. dec. 15. 08:37
 8/18 anonim ***** válasza:
Azért egy kicsit viccesnek tartom, hogy neked 'kell', neked van 'szükséged' erre, közben meg eladod magad egy szentnek, hogy mi mindent megteszel a párodért. Elég kicsavart egy logikád van. Gondolom fél fokkal jobb embernek hished magad, ha azt mondogatod hogy mindezt a párodrrt teszed, holott a valóság az, hogy csakis a saját örömöd miatt csinálod. Ami persze nem gond, csak annyira vicces mikor egy pasi így adja elő azt a dolgot, amit ő élvez, neki van rá szüksége, csak neki jó.
2021. dec. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm 6-os is - lásd: "Ha nektek ez így jó, megbeszéltétek, akkor csináljátok."


Bizony, még az önszopás lájtos verziója, a hemperedés sem egy olyan könnyű pozitúra, főleg 'idősebb' korban, no, de a nagyon szeretett nőért szinte majdnem mindent, akár még popónyalit is, ami szintén van nálunk, ugyanúgy kb. hetenként, amit ő is nagyon kedvel, jobban, mint a puncinyalit.

2021. dec. 15. 08:47
 10/18 A kérdező kommentje:
Hát igen, lehet, hogy az én örömömért teszem, de mivel sok kapcsolat esett már széjjel az orális szex hiánya miatt, mi pedig nagyon szerettünk volna egyben maradni, az emiatti vitáinkból kijönni, így ez tényleg a legideálisabb választás volt, ami miatt mindketten érezzük, hogy az azért, az én örömöm mellett, az ő megnyugtatására is, volt, és tényleg azóta sokkal mélyebb a kapcsolatunk, megújult a szerelmünk, s bizony ennek már több éve, és erősebb, szorosabb a kapcsolatunk.
2021. dec. 15. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!