Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másoknak is van itt olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak is van itt olyan párkapcsolata, miután a hölgy nem szeret szopni, hogy ezt a hiányt önszopással orvosolják?

Figyelt kérdés
A férfi ajánlotta ezt fel a hölgy számára könnyítésül, miután nem szeretne a párkapcsolatból kikacsingatni? Vagy a hölgy kérdezett rá, mivel hallotta, hogy egyes férfiak így szokták megoldani az ilyen fajta igényüket, ha más lehetőség nincs? Egymással megbeszélve, egymás tudtával, sőt, egymás előtt csináljátok? Vagy a másik tudta nélkül titokban? Férfiak és hölgyek válaszát is várom. De elsősorban hölgyekét, hogy ők mindezt hogy fogadták. Segítségként a társuktól?
2021. dec. 14. 23:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ja hogy te a szakítástól véded meg önzetlenül a kedves párodat?:DDD na jólvan, ez egyre jobb.

Tudod mások ezt úgy hívják kompromisszum. Figyelmesség. Nem kell ám kibszni azt, aki nem akarja lenyelni a spermád, szimplánncsak elfogadod, mivel szereted és nem akarod, hogy olyat csináljon, ami neki rossz. Ennyire egyszerű. Ez a te magyarázkodásod szánalmas, hogy te vagy a szentlélek, legyen neked hálás, hogy megvéded attól, hogy szakíts vele lol. ismétlem, semmi baj azzal amit csinálsz, leszarom ki hogy szopja le magát, azt tartom gáznak, hogy te valami mártírnak állítod be magad, meg önzetlenséget hazudsz, miközben ez egyedül rólad szól és annyira önző vagy, hogy bármit megtennél, hogy megkapd az élményt. Szó szerint bármit.

2021. dec. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Na azért ez elég más, mint az alapkérdés...

Ha nem kapod be magadnak, akkor nem tökmindegy, hogy csak kézzel befejezi neked, ha a szopással nincs baja?

Örülj, hogy bekapja, sok nő arra se kapható

2021. dec. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Az én párom szeret szopni, de nem minden alkalommal van hozzá kedve. Én viszont napi szinten vágyom rá, de neki nincs hozzá kedve minden nap. Ezért ilyenkor leszopom magam, legtöbbször előtte csinálom, mert így sokszor besegít kézzel is. Én végig szoktam csinálni magamnak, majdnem mindig a számba élvezek és ilyenkor le is nyelem. Ez nálam hetente kb 4-5 alkalmat jelent amikor magamat szopom.
2021. dec. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

13-as, köszönöm a válaszodat - örülök, hogy vannak hozzánk, hozzám és a páromhoz hasonlelkű párok.


Egyébként ez nálunk nem volt kapcsolati szakítópróba, mint sok más kapcsolatban sajnos, hanem csak nagy vitatéma - nálunk csak a vitákat csöndesítette le ez a dolog; azaz, nem a családi kapcsolatunkat akartuk megmenteni vele, hanem a családi békénket ... és közös döntéssel, s a többi fajta intim megoldási lehetőség közül ezt értékeltünk mindketten mindkettőnk számára a legjobbnak, hisz egy testreélvezéssel is mennyi macera van, takarítás, stb, bár időnként ez is bevetésre kerül (igaz, ennek nincs meg ama 'lezárás'-élménye, s néhányszor amikor ennek a kérdése felmerült, hogy ezt hogy lehetne megoldani, ennek a lehetőségnek az ismertetésekor többször is megnyugtatott és/vagy bátorított, hogyha ez így megfelelő nekem, akkor nyugodtan csinálhatom, s ő csak örülni tud neki, hogy találtunk rá mindkettőnk szemszögéből egy mindkettőnk számára elfogadható megoldást, melyet elég hamar sikerült megbeszélnünk, túl sokat nem vitáztunk azon, hogy miért nem ő csinálja, mivel nem is akartunk túl sokat agyalni ezen, ha van megoldás, amiért ő is hálás volt nekem, illetve én is neki, miután is már többször próbálta/kóstolta, de nem jött be neki, még ízesítéssel sem, így ezért értékeljük mindketten mindezt az egymásra való odafigyeléssel, mint hogy valaki ez ügyben feláldozta volna magát a másiknak, hisz az ő beleegyezése is ebből fakadt, mivel tekintettel szeretett volna lenni az ilyen jellegű vágyaimra, így van, amikor ő jelzi, hogy ezen, vagy azon az este lehet pl a dugi hiánya miatt 'akármi más' is, mint amilyen egy menstus nap)

2021. dec. 16. 15:54
 15/18 anonim ***** válasza:

Te aztán tudsz hosszú mondatot fogalmazni végtelen sok ismétléssel. :D


És te előtte sosem szoptad magad, csak párod kedvéért csinálod, tanultad meg? Illetve nálatok ez heti hány alkalmat jelent amikor magadat szopod le? Érdekelne az is hogy hány évesek vagytok, illetve milyen pózban csinálod ami legjobban bevált, ami a legkényelmesebb? Szoktál hozzá nyújtógyakorlatokat is végezni, vagy alapból ennyire hajlékony vagy?

2021. dec. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Válasz a 15-ösnek:


Felső középkorúak vagyunk. Nálunk átlag heti kétszer történik ilyen. Rendszeressé azután vált, miután kiderült, hogy a párom nem szeretné, hogy a szájában végződjék el a 'dolog', és szerettük volna ezt közösen megoldani. Addig csak időnként csináltam ilyet, mivel kíváncsi voltam, hogy egyes hölgyek ezt miért nem, egyesek pedig miért igen szeretik, vagy úgy, hogy csak a párjukért, vagy esetleg önmaguk miatt is. A 'dologig' a párom csinálja, nekem csak befejeznem kell Elérni nem tudom, csak magam felé hemperedni, és kézzel befejezni az elkezdett dolgokat.


Én is szeretnék viszont érdeklődni:


13-as, nektek hogy sikerült ezt megbeszélni, ha nem gond, hogy rákérdezek?

2021. dec. 16. 17:51
 17/18 anonim ***** válasza:

A 13 és 15 egyszemélyben vagyok.


Akkor ha jól értem te nem is tudod szádba venni a farkad és szopni magad, hanem csak miután párod a csúcs közelébe visz, te a szádba vered a farkad? Már bocs hogy ilyen nyersen fogalmazok, csak hogy egyértelmű legyen. És akkor ha jól értem te is lenyeled mindig a spermádat?


Én szerencsére elérem, és be is tudom kapni a farkam, így tehát konkrétan szopni is tudom magam, és a kezem használata nélkül tudom leszopni magam élvezésig.

Kamaszkorom óta szopom magam rendszeresen, és mindig is nagy kedvenc volt így masztizni, kézzel nagyon ritkán szoktam, mert leszopni magam sokkal nagyobb élmény. Szóval nekem ez nem volt gond, hogy ha a páromnak nincs kedve akkor én simán megoldom magamnak, a saját számmal. :)


Igazából ez nálunk úgy alakult, hogy amikor nem volt kedve hozzá, de nagyon vágytam egy jó szopásra, akkor mondtam egyik alkalommal hogy mit szólna hozzá ha leszopnám magam. Azt hitte viccelek, erre én megmutattam neki. Tetszett neki a látvány, innentől kezdve pedig rendszeressé vált a dolog közösen is, vagy legalábbis úgy hogy előtte csinálom. Szóval igazán sok energiát nem fektettünk ennek a megbeszélésébe, hanem ahogy jött a dolog ösztönből, úgy kialakult. Szóval én ugyanúgy szopom magam rendszeresen kamaszkorom óta, csak mostanában már nem naponta többször mint régebben.

2021. dec. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen az autofelláció.

Kamasz koromban rendszeresen maszturbáltam így, pedig kB 16.5cm a szerszám. Kellően hajlékonynak és laza izomzatra van hozzá szükség, persze ha párosul ezek mellé egy egy 20centis pénisz is, akkor sima ügy.

2022. jan. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!